Кошик
2744 відгуків
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Японські cучкорізи ARS

Сучкоріз ARS: бездоганний вигляд живоплоту. Оперативна доставка у будь-який куток України – легко з Секатор Плюс

Діаметру зрізу звичайного секатора не вистачає, а хочеться, щоб Ваші дерева та кущі мали акуратний, доглянутий вигляд? Варто озброїтися сучкорізом! Завдяки гострим лезам зріз вдасться зробити швидше та він вийде рівнішим, аніж при обрізці пилою, а довгі руків’я дадуть змогу добратися до дальніх високих гілок на кроні. Утім, навіть серед дворучних секаторів на ринку існує чималий вибір, і ми рекомендуємо Вам обирати найкраще, а саме – купити сучкоріз АРС.

ГалереяСписок

Міцність сталі та ергономічність: переваги сучкоріза АРС

Три концептуальні основи, на яких заснований імідж ARS – широкий асортимент, контроль якості та орієнтація на світовий ринок. Компанія пропонує розробки як для професійного, так і для любительського домашнього садівництва, вирощування овочів та фруктів, квітникарства, догляду за зеленими насадженнями. Щоб досягнути неймовірної якості усіх елементів сучкорізу, на японському виробництві товар проходить потрійну перевірку: сировини, виробничого процесу та безпосередньо готової продукції, що здійснюється вручну. Недивно, що вони отримали світове визнання. Купити АРС в Україні також можна – на сайті sekator.net Ви знайдете великий вибір садового інструментів від виробника.

Найбільше клієнти цінують сучкорізи ARS за:

  • Якість сталі: вона, як і у всьому інструменті концерну, відповідає Японському промисловому стандарту JIS та ще більш вимогливим внутрішнім правилам; у більшості моделей має додаткове покриття – чорнене чи фтороксидне, для запобігання корозії та підвищення, досягнення ще більшої міцності і гостроти;
  • Відмінну амортизацію: оскільки дворучним секатором працюють із гілками більшого діаметру, то й віддача після виконання зрізу чимала, однак в сучкорізі АРС завдяки особливим полімерним амортизаторам садівник практично не відчуває удару руків’ями;
  • Ергономічність: руків’я з пластиковими накладками, що запобігають ковзанню, та ручки із трубчатого алюмінію – те, що забезпечує комфорт в користуванні сучкорізом, адже він легкий, як на свої розміри, та зручний;
  • Стильний дизайн.

Отже, надійність і зручність – це про сучкоріз ARS, купити який Ви можете в один клік із компанією Секатор Плюс.

 

Вибір дворучних секаторів від ARS

Впродовж багатьох десятиліть інженери та дизайнери АРС вдосконалювали моделі сучкорізів, щоб запропонувати покупцям товар найвищої якості. Сьогодні у модельному ряді дворучних секаторів японського бренду доволі багато елементів. Компанія пропонує сучкорізи трьох серій – 20-ої, 30-ої та 40-ої, в кожній із яких по декілька достойних моделей дворучних секаторів. Слід зазначити, що абсолютно усі сучкорізи АРС мають змінні леза та контрлеза, тому за необхідності їх легко можна купити на Секатор.нет / Sekator.net. Подивимося на найбільш ходові зразки.

  1. Обвідний сучкоріз LPB-30 серїі – це три інструменти різного розміру (S, M та L), що різняться довжиною ручок (482, 620 та 778 мм відповідно). Через це у цих дворучних секаторів – різний максимальний діаметр зрізу (34-38 мм). Матеріал лез – високовуглецева сталь із чорненим покриттям, що довгий час залишається гострою, а, у разі виникнення потреби покращити гостроту, АРС розробили точильний брусок ARS SS-240, купити який можна на сайті нашої компанії.
  2. Сучкоріз LPA 30-L з прямим коваделком, довжиною 806 мм, для гілок до 45 мм в діаметрі.
  3. Дворучний секатор LP-40 ріже гілки до 50 мм та має фтороксидне покриття лез, роблячи їх надгладкими, а зріз – дуже рівним. Однак цей сучкоріз доволі важкий (1720 г), тому розвивайте м’язи, якщо хочете придбати собі цю модель.
  4. Специфічні асиметричні сучкорізи 185-1,5 та 185-1,8 забезпечують зріз гілок до 45 мм на ще більшій висоті.
Обрізка живоплоту, декоративних та плодових дерев – завдання на декілька разів на рік. Тому не очікуйте на найближчий сезон, не зволікайте – замовляйте сучкоріз ARS вже зараз. Наші менеджери підкажуть найкраще рішення саме для Вас, щоб Ваше садівництво стало справді улюбленою справою. Купити сучкоріз АРС можна з доставкою у будь-яке місто України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner