Кошик
2798 відгуків
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Японські секатори ручної роботи Hanakumagawa, ONOYOSHI, MURAKYU

Ханакумагава - це інструмент для професійних садівників, які цінують якість 

Секатори Hanakumagawa (Ханакумагава) - це справжні витвори японських майстрів. Кожен інструмент Ханакумагава робиться вручну і  поступає в продажу, тільки у випадку, якщо майстер вважає його ідеальним. Процеси на всіх етапах виготовлення (від кування до гостріння) робляться вручну. Такий інструмент задовольнить вимоги найприскіпливішого професійного садівника. Назва 花隈川 (Hanakumagawa) перекладається з японської, як річка Ханакума. Інструмент цільнометалевий та зроблений з високовуглецевої сталі S58C, що має надзвичайно високий показник твердості за Роквелом - 60-61 HRC. Висока твердість сталі гарантує, що інструмент буде довго лишатись гострим, незважаючи на інтенсивність його використання. 

 

ГалереяСписок

Види секаторів Ханакумагава.

Лінійка секаторів Hanakumagawa представлена двома типами секаторів, які відрізняються між собою формою леза:

  • Тип А
  • Тип B
  • Тип S

Кожен тип має чотири розміри:

  1. 140 мм - для маленької кисті
  2. 165 мм - для маленької кисті
  3. 180 мм - для маленької та середньої кисті
  4. 200 мм - для середньої та великої кисті
  5. 230 мм - для великої кисті

В залежності від розміру секатори мають різний рекомендований максимальний діаметр зрізу - від 13 до 20 мм. 

 

З якої сталі виготовлені секатори Hanakumagawa

Якість сталі з якої виготовлені ріжучи леза - це один з найголовніших показників для професійного секатора. Від цього залежить як довго леза залишатимуться гострими, яке навантаження вони витримають, як часто та чим Вам треба буде гострити інструмент. Японські майстри здавна своїм професіоналізмом та давніми традиціями обробки метала. Про техніку обробки та гартування метала в Японії ходять легенди. Достовірно відомо, що для японського майстра основним критерієм готовності інструмента - є його досконалість. Кожен інструмент марки Ханакумагава - це досконалий інструмент. Секатори Hanakumagawa є цільнометалевими та зроблені з високовуглецевої японської сталі S58C. Леза мають надзвичайно високий показник твердості за Роквеллом - 60-61 HRC. Така висока твердість сталі гарантує, що інструмент буде довго лишатись гострим, незважаючи на інтенсивність його використання. Проте не варто забувати, що ця сталь здатна до іржі, а отже важливе завдання для власника цього чудового інструменту є вчасний догляд за ним.  

Пропонуємо Вам стати власником надзвичайного садового секатора Ханакумагава за найкращою ціною та швидкою доставкою по Україні. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner