Кошик
2751 відгук
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Нова серія дворучних секаторів (сучкорізів) Felco 211

Нова серія дворучних секаторів (сучкорізів) Felco 211

Ця нова лінійка садових інструментів являє собою відмінне рішення для обрізки гілок діаметром до 35 мм. Легкий, ергономічний і потужний, FELCO 211 ідеально підходить для садових робіт, ландшафтного дизайну, обрізки виноградників, а також для благоустрою парків і садів.

Головне нововведення сучкоріза FELCO 211 полягає в ріжучої голівці: лезо зі змінним радіусом підсилює втягуючий ефект і дозволяє користувачеві докладати менше зусиль. Інженери компанії FELCO також оптимізували вигин протилеза таким чином, щоб утримувати пагін максимально близько до центральної осі ріжучої головки і забезпечувати максимальний ефект важеля. В результаті цього оригінального рішення можна обрізати без особливих зусиль навіть найтвердіші породи деревини.

Сучкоріз FELCO 211 зроблений зі швейцарською якостю з повністю поновлюваних джерел енергії; лезо виконано з високоякісної загартованої сталі, а протидезо - з кованої сталі, що є запорукою надійності, міцності і довговічності. Ручки виконані з екструдованого алюмінію і їх інноваційна форма «I» забезпечує максимальну міцність навіть при великих навантаженнях. Легкі по вазі, вони представлені в трьох різних довжинах: 40, 50 і 60 см.

FELCO 211 відрізняється продуманим дизайном, оптимальним чином поєднуючи в собі потужність різання і зручність використання. Нековзні ручки забезпечують зручне і приємне захоплення; еластичні гумові амортизатори пом'якшують віддачу в кінці зрізу; жолоб для видалення соку рослин на протилезі спрощує роботу, і нарешті, цей високоточний інструмент оснащени мікрометричною гайкою, яка дозволяє дуже просто регулювати ріжучу головку.

Виробництво FELCO 211 здійснюється на заводі в Ле Женеві-сюр-Кофран (Les Geneveys-sur-Coffrane) в Швейцарії. Як і для всіх інструментів бренду, для нього передбачені запасні деталі, які забезпечать ще більшу довговічність.

За словами директора компанії FELCO Стефана Копіецкі "FELCO 211 був розроблений для задоволення потреб фахівців, які здійснюють тисячі зрізів в сезон, іноді додаючи для цього серйозних зусиль. Легкий, завдяки порожнистим ручкам, і в той же час потужний, завдяки своїй конструкції, сучкоріз FELCO 211 дозволяє швидко і легко зрізати гілки великого діаметру"

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner