Кошик
2795 відгуків
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Садові пили для обрізки гілок

Садова пила від Секатор.нет / Sekator.net – Ваш надійний помічник у догляді за деревами! Низькі ціни, відмінна якість, швидка доставка по Україні

Далеко не завжди для обрізки достатньо лише секатора та садового ножа. Будь-який садівник, доглядаючи за прибудинковою територією чи садом, потребує також інструменту для обрізання більших за діаметром гілок, і тут садова пила є вкрай важливим інструментом. Ручні садові пилки – доволі звичний інструмент, на сільських угіддях їх часто використовують для різних видів роботи біля дому. Нерідко така діяльність може виглядати складною і такою, що потребує багато затрат енергії. Утім, дуже часто це пов’язано з використанням старих, затуплених пил – насправді хороша ножівка зручно лежить у руці і з легкістю дозволяє зробити зріз без надмірної фізичної сили завдяки гострим зубцям. Тому, якщо хочете працювати в саду з задоволенням, а також піклуєтеся про красивий вигляд саду та здоров’я дерев, варто купити садову пилу доброї якості. Надійні пили світових виробників, перевірені багаторічним досвідом професіоналів з гарантією 100% можете придбати в інтернет-магазині товарів для садівництва Секатор.нет / Sekator.net.

ГалереяСписок

Види садових пил

Попри великий асортимент садових пил, їх видів не так багато. Фактично, ручні пилки можна поділити на:

  • Складані садові пили: особливість багатьох із них у тому, що завдяки спеціальній конструкції Ви можете змінювати кут полотна відносно руків’я, відтак, лезо може різати у різних положеннях; якісна пилка, що складається, оснащена надійним фіксатором, лише при натисканні якого можливо змінити розташування пилки, скласти чи розкласти її, тому така пила безпечна в роботі і нею непросто поранитися.
  • Пилки, які не складаються, зазвичай мають кобуру, що фіксується на поясі, і тому пилку зручно переносити.

 

Характеристики сучасних садових пил

З якими – плодовими чи декоративними – рослинами Ви б не мали справу, сучасна пила стане Вам у нагоді. Що важливо знати, щоб обрати надійну пилку?

Метал і заточка

Більшість сучасних пил виготовлені з високовуглецевої сталі, особливими способами гартування досягаючи її гнучкості, міцності і твердості водночас. Пилки відрізняються між собою за покриттям: Ви можете купити садову пилу з нікельованої чи хромованої сталі, завдяки чому пилка захищена від іржі та інших впливів і довго служитиме власникові.

Якщо хочете купити хорошу садову пилу, зважте, що вона повинна мати особливий вид загострення – її заточують таким чином, щоб гострими були декілька граней. Це дає змогу робити зріз легко, адже гілка одночасно прорізається у декількох місцях.

Гостроту пили забезпечують передові технології лазерної заточування (наприклад, Turbocut та Superturbocut у компанії ARS). Завдяки цьому якісна пила довго залишається гострою. При заточуванні сучасних пил, на відміну від звичних пилок старого зразка, не потрібне розведення зубців.

 

Пилка в роботі

Сучасні садові пили заточуються таким чином, що ріжуть тільки при русі до себе. Це значно полегшує роботу, адже не потребує зусиль – все, що необхідно, це потягнути на себе руків’я. Хороша пила перетворить роботу на задоволення, адже не навантажить руку при виконанні навіть на перший погляд складної обрізки. Обираючи, яку пилку купити, висувайте до неї ще ряд вимог:

  1. Якісна садова пила повинна робити легкий зріз, мінімально пошкоджуючи гілку, не залишаючи задирок.
  2. Пила повинна бути достатньо легкою, щоб не втомлювати руку і давати можливість працювати на висоті, обрізаючи верхні гілки на кроні дерева.
  3. Руків’я садових пил нового покоління або прогумовані, або виготовлені з пластику чи з дерева.

Щоб пилка служила Вам довго і залишалася гострою, їй потрібен догляд. Секатор Плюс пропонує придбати напилок ARS F-10 - якісний інвентар для заточки пилок.

 

Найкращі садові пили – придбайте у нас!

Лідерами з виробництва садових пилок у світі є Японія та Корея. Саме в цих азійських країнах вміють по-особливому гартувати сталь, піддаючи її тепловій обробці способом імпульсного загартовування, що забезпечує унікальну комбінацію міцності і пружності полотна. То ж, якщо вирішили купити пилку ARS (АРС, Японія) чи Felco (Фелко, виробничі потужності якої розташовані в Кореї), Ваше рішення точно правильне: пилка прослужить Вам багато років і забезпечить легку роботу в сезон обрізки.

Італійці останніми роками, завдяки використанню сучасного обладнання та якісних матеріалів, також готові запропонувати клієнтам вдалі рішення у сфері садового інвентарю. То ж садові пили від Due Buoi (Ду Буоі) та Due Cigni (Ду Сігні) – рекомендуємо звернути увагу на складану модель Due Cigni 2C 361/18 чи на стабільну пилу Due Buoi RS 180/18 – чудово доповнять Ваш набір садівника. Купуйте з доставкою за 1-3 дні на Секатор.нет / Sekator.net, і Ви залишитеся у виграші.​​​

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner