Кошик
2751 відгук
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Станки та секатори для щеплення рослин

Станки для щеплення – професіоналізм вищого рівня від Секатор.нет / Sekator.net

Успіх приходить до тих, хто ставить перед собою цілі та володіє засобами для їх досягнення. Ваша мета – стати справжнім профі у сфері садівництва? Компанія Секатор Плюс готова підтримувати Вас на цьому шляху та забезпечити необхідними ресурсами для перетворення мрій у реалістичні цілі. Якщо Ваша галузь – щеплення рослин, ми маємо рішення для Вас. Запрошуємо купити станок для щеплення у нашому інтернет-магазині.

ГалереяСписок

Станок для щеплення: переваги

Любительське садівництво відрізняється від професійного перш за все масштабами виконуваних робіт. У промислових господарствах процес зрізання прищепи та підщепи вручну, секатором чи ножем, надто часо-затратний, адже за день може знадобитися підготувати не одну сотню, а то й тисячі живців. Відтак, дуже важливим є спосіб прискорення роботи, та виконання максимально рівного зрізу задля успішного щеплення.

Станок для щеплення – це високоякісний інструмент для точного зрізу живця та здійснення ефективного копулювання. Використання станка економить час, адже дає змогу за день підготувати 700-800 саджанців. Відчуйте переваги роботи з інструментом: він кріпиться до столу чи до іншої поверхні та управляється педаллю, отже, під час зрізу Ви можете утримувати прищепу та підщепу двома руками, щоб зробити ідеальний зріз. Хоча ціна на станок для щеплення може спершу налякати, з ним Ви отримаєте:

  • Садовий інструмент для швидкої професійної роботи;
  • Безпеку для себе та рослин, адже надзвичайно гострі леза легко зрізають живець, при цьому будучи захованими під захисними пластинами, що мінімізує небезпеку травмуватися;
  • Можливість якісно виконувати роботу навіть будучи початківцем у справі щеплення;
  • Можливість працювати із задоволенням та без втоми;
  • Швидкі темпи розвитку Вашої справи – завдяки надзвичайним темпам щеплення.

Купуючи станок для щеплення від Секатор.нет / Sekator.net, Ви отримаєте максимум вигоди та користі!

 

Види щеплювальних станків

Станки для щеплення різняться між собою за механізмом роботи.

Станки для здійснення омега-подібних зрізів

Ці інструменти більш поширені на ринку, хоча, обираючи один із них, Ви зауважите деякі відмінності у зовнішньому вигляді та ціні. Це пов’язано із дещо різним робочим принципом.

  1. Станки для щеплення двома зрізами є дещо простішою моделлю. Вони працюють наступним чином: спочатку здійснюється зріз підщепи, яка після цього фіксується у станку. Друге натискання на педаль виконується для обрізання прищепи, до якої при цьому автоматично приєднується обрізана підщепа і вони міцно фіксуються разом завдяки високоточному зрізу. Тобто для проведення копулювання ним потрібно двічі натиснути на педаль. Серед таких станків можна, наприклад, купити станок StaFor Omega 80 чи Omega Star від Wahler.
  2. Станок для щеплення одним зрізом – ще прогресивніший пристрій. Тут Ви одночасно поміщаєте під леза, з двох боків станка, і прищепу, і підщепу. Лише один рух педалі – і живець та прищепа одночасно зрізаються та кріпляться прямо у станку, тому, забравши ногу, Вам залишається лише прибрати готовий до висадки саджанець – садівники після цього тільки воскують місце з’єднання. Цей неймовірно швидкий та максимально якісний вид щеплення забезпечить станок Wahler Omega Uno.

Ви можете бути вражені також надійністю станків німецького – Wahler (Валер) та італійського – StaFor (СтаФор) виробництва. Якщо купити станок для щеплення, змінювати лезо не доведеться довго – він розрахований на 50 тисяч зрізів на 1 лезі!

Станок гільйотина

Цей садовий інструмент стане в нагоді як при щепленні живцем, так і при окуліруванні. Його відкрите бічне падаюче лезо (звідки й назва) дає змогу робити зріз кори та обрізати живець. Водночас, зріз тут виконується для прищепи та підщепи окремо, і для їх кріплення проводиться вручну, як правило, з використанням Buddy Tape. Новозеландський Scionon SGC6-GBU3 можна купити на Секатор.нет / Sekator.net.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner