Кошик
2815 відгуків
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Садова замазка, віск, лак-бальзам

Здорові рослини – з Секатор.нет / Sekator.net! Садова замазка, мастика, лак-бальзам, віск для дерев – купити за хорошими цінами Львів, Київ, Суми, Полтава, Харків, Одеса, Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ

Піклуючись про здоров’я дерев у саду та дбаючи про успішне щеплення нових сортів, варто користуватися допоміжними засобами. Серед багатства вибору садові замазки, віск та пасти займають чільне місце. Частина з них призначені для загоєння ран і травм на рослині, інші сприяють кращому росту підщеп. Обирайте серед асортименту засобів на сайті інтернет-магазину Секатор.нет / Sekator.net

ГалереяСписок

Для чого потрібна замазка садова?

Основне призначення садової замазки – створити сприятливі умови для росту живців та загоєння ран, що утворилися після обрізки, нападів шкідників, заморозків, лишаїв та мохів тощо. Ці речовини захищають деревину від пересихання та надміру зволоження, дезінфікують та лікують. Звісно, в природі рослини й самі дають собі раду, утім, якщо прагнете, аби Ваш сад приносив результат – іноді їм потрібна допомога.

Садова замазка (або садовий вар) – це речовина, що не розчиняється у воді, має смолисту основу. Ним покривають пошкоджені під час обрізки або інших, непланових, травм ділянки дерев та кущів, щоб він захищав від потрапляння води, повітря, комах, бактерій, грибів. Важлива функція садової замазки – припинити соковиділення у місці зрізу, що попередить можливе загнивання деревини.

До складу садових замазок входять:

  • Фармакологічний препарат ланолін, натуральний та безпечний,
  • Стимулятори росту,
  • Препарати бактерицидної та біофінгіцидної дії.

Переваги використання садової замазки очевидні:

  1. загоєння ран прискорюється до 1,5 разів,
  2. не перешкоджає природному росту та розвитку дерева чи куща,
  3. може використовуватися практично у будь-яку пору року – навіть якщо осіннє нанесення вару не сприятиме швидкому загоєнню рани, однак на час зимування рослина буде захищена від переохолодження, грибків та інших шкідливих впливів,
  4. речовини, що входять до її складу, не несуть загрози ані дереву, ані людині.

То ж, якщо прагнете захистити свої рослини професійно і надійно, годі шукати, як зробити садову замазку своїми руками – простіше та безпечніше купити садовий вар на Секатор.нет / Sekator.net за вигідними цінами! Ви можете придбати садову пасту українського (БлагоСад, у фасуванні 100 г, 220 г, 1 кг або 3 кг, чи італійського (Potaben “Ci”, у фасуванні 0,5 чи 1 кг) виробництва. Також зверніть увагу на німецький WundBalsam (вунд-бальзам) Tervanol S та Ceratus – спеціальні лаки-бальзами від Dr. Stahler, призначені для оброблення ран на рослинах після фактично будь-якого виду механічного, фізичного чи біологічного пошкодження.

 

Віск та паста – помічники у процесі щеплення

Звісно, кожен мріє, щоб щеплення пройшло вдало. Гарантія ефективного результату – дотримання технології та використання належних матеріалів. Серед останніх  не останнє місце займає віск та мастика.

Червоний віск купують для «гарячого» щеплення, адже він потребує плавлення та підтримування температури під час роботи з ним. Ним змащують місце з’єднання прищепи та підщепи для забезпечення кращого їх контакту.

Для холодного щеплення купують мастики, серед яких провідні позиції на ринку займають товари італійського концерну Agrichem – пасти Арборінн (Arborinn). Виробник та досвідчені садівники запевняють, що успішність прищеплення рослин з використанням пасти досягає 95-99%. До того ж, витрати її на щеплення не надмірні – однієї упаковки (1 кг) вистачає на 200-300 щеплень.

Все ще вагаєтеся, чи потрібно купити садову замазку? Сезон щеплення вже скоро – а у Вас немає воску чи мастики? Наші продавці-консультанти допоможуть обрати найкращий варіант, навіть якщо це Ваші перші кроки у садівництві. Не зволікайте, розпочніть бути успішними вже сьогодні з компанією Секатор!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner