Кошик
2744 відгуків
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Змінні деталі для інструменту Felco (Швейцарія)

Деталі професійного садового інструменту повинні піддаватися заміні: золоте правило профі! Широкий вибір змінних деталей для інструменту Felco

Від самого початку свого існування швейцарська компанія Felco ставила перед собою завдання швидко перейняти, освоїти та ввести у практику провідні промислові процеси та технології, необхідні для розробки та виробництва своєї продукції на найвищому рівні. Таке ставлення дає змогу компанії систематично інтегрувати технологічні досягнення на кожному етапі виробництва та вдосконалювати їх з використанням ноу-хау, ретельно продуманого фахівцями. Утім, дещо в них залишається незмінним. Це принципи, які ввів ще засновник концерну Фелікс Фліш понад 70 років назад. Серед них – ергономічність, довговічність, а також можливість замінити будь-яку деталь інструменту.

ГалереяСписок

Змінні деталі Фелко: що можна докупити в разі потреби?

Щоб зберігати провідні позиції на ринку та вдосконалювати свою продукцію, Felco дослухається до своїх клієнтів, дбаючи про те, щоб іти в ногу з часом та їхніми потребами. Піклуючись про користувачів своєю продукцією, компанія від першої моделі секатора робить їх усі такими, що будь-яку деталь в них можна замінити. То ж, що б не вийшло з ладу – лезо, контрлезо, амортизатор, пружина чи навіть найдрібніший болт – його можна замінити на аналогічний від виробника, що ідеально підійде до відповідної моделі.

У цьому – основна відмінність професійного інструменту від нефахового: останній можна викинути у разі будь-якого ушкодження, адже його деталі одноразові. Якщо інструмент з якихось причин вийшов з ладу:

  • При обрізці Ви зачепили міцний дріт чи кріплення,
  • Ви спробували обрізати гілку занадто великого для технічних можливостей інструменту діаметру,
  • Ваш «помічник» впав на бетон чи каміння,
  • Трапилася будь-яка інша неприємність,

Ви не втратите інструменту – просто заходьте на сайт Sekator.net і замовляйте деталь, що потрібна, якнайскоріше. Ми розуміємо Вашу потребу повернутися до роботи – то ж купити змінні деталі до секатора, сучкоріза чи садової пили Ви можете з оперативною доставкою будь-якою компанією перевізником у будь-яку точку України. Змінні деталі Фелко реалізуємо у Львів, Київ, Харків, Дніпро, Вінницю, Хмельницький, Суми, Полтаву, Кіровоград, Тернопіль.

Велика перевага змінних деталей від Фелко: частина лез та пружин взаємозамінні для декількох моделей інструменту (наприклад, лезо 2/3 для секатора Felco 2 підходить також до моделей Фелко 4, 11; пружина 2/11 підійде практично до усіх секаторів швейцарського бренду).

То ж відтепер Ви точно знаєте, що таке міцність і надійність від Felco: жоден інструмент не вічний, як і його деталі – окрім руків’їв секаторів Фелко, купуючи які, Ви отримуєте пожиттєву гарантію на них – але Ваш «вірний друг» секатор Felco 8 чи «добра помічниця» пилка Фелко 600 можуть отримати нове життя. Купити леза, контрлеза, пружини, болти для садового інструменту Felco пропонує компанія Секатор Плюс.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner