Кошик
2798 відгуків
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Маркери і олівці для садівництва

Садові маркери та олівці для позначення рослин – найвигідніша ціна в Україні від Секатор.нет / Sekator.net

Правильне позначення кущів, дерев, квітів, розсади, висіяного насіння, горщикової рослинності надзвичайно важливе. Реалізуючи чи купуючи нові сорти рослин, і Ви, і Ваші покупці зацікавлені у тому, щоб уникнути плутанини із саджанцями. Вам маркування рослин також полегшить роботу – завдяки табличкам та етикеткам та зазначеній інформації на них Ви знатимете, якого догляду потребує рослина, скільки їй років, які прищепи на підщепі зростають та багато іншого. Однак, щоб не трапилося, що маркування Вас підвело, рекомендуємо користуватися тільки перевіреними засобами. У садівництві широко використовуються маркери та олівці, з допомогою яких можна наносити інформацію на бірки та інші позначки. Секатор.нет / Sekator.net забезпечить Вас якісними маркерами та олівцями.

ГалереяСписок

Переваги маркерів для рослин

  1. Написи, які Ви можете зробити з їх допомогою, не стираються водою, тому ані полив, аніж дощ чи сніг їм не страшні.
  2. Текст не вигорить на сонці, адже спиртова структура маркера стійка до променів.
  3. На якісній поверхні етикетки чи таблички, якою б вона не була – з ПВХ, тайвеку, поліетилену – та навіть на папері сліди від маркера миттєво висихають і не розтікаються.
  4. Хоча напис, зроблений маркером, дуже стійкий, за потреби при використанні губки з ацетоном або спиртом його можна видалити і нанести нову інформацію.
  5. Жодної шкоди довкіллю!

Тонкі та, водночас, чіткі і добре помітні написи Ви маєте змогу робити спеціальними перманентними олівцями для садівництва. Їхні властивості такі ж – вони стійкі до впливів ультрафіолету, води, легко наносяться.

Секатор Плюс пропонує купити садові олівці та маркери. Якщо Ви знаходитеся у містах Львів, Київ, Одеса, Дніпро, Ужгород, Полтава або у будь-якому іншому населеному пункті України, переходьте у розділ «Етикетки і таблички для рослин» та обирайте найкращу маркувальну продукцію. Ціни Вам сподобаються!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner