Кошик
2744 відгуків
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Насіння газонної трави

Вирощена з насіння газонна трава – Ваша гордість та успіх. Купити вигідно в інтернет-магазині просто зараз

Створіть затишок власноруч! З позицій ландшафтного дизайну, краса прибудинкової території чи доглянутий вигляд саду розпочинається з… килима – газонної трави. Звісно, можна купити газон, що вже вирощений та готовий, та вистелити його біля дому. Утім, такий варіант дуже коштозатратний, до того ж, якщо з певних причин одна з ділянок газону пошкоджена, все одно доведеться шукати рішення, як повернути їй красивий вигляд. Найбільш вдале рішення – насіння газонної трави, великий вибір якої шукайте на Секатор.нет / Sekator.net.

ГалереяСписок

Трава газонна: яку обрати?

Використання насіння газонної трави доволі широке. Із неї формують, крім прибудинкових ділянок та садів, спортивні газони (футбольні, для гольфу, кінних скачок, тенісних кортів тощо), зоопарки, міські озеленення. Отже, в одних випадках газонна трава потрібна для естетичного вигляду та милування ока, в інших – має функціональне призначення, її фізично експлоатують – по ній ходять, бігають, навіть їздять (як у випадку з гольф-клубами). То ж недивно, що, обираючи, яке купити насіння газонної трави, Ви зіткнетеся із проблемою вибору – адже їх так багато! Компанія Секатор Плюс – це експерти із садівництва, тому ми допоможемо Вам із вирішенням цього питання.

В газоні ключове – склад насіння. У продажі практично не знайдете «чистого» одного сорту – уся газонна трава є травосумішшю, до якої, залежно від особливостей використання та зростання, входить від 3 до 8 видів насіння. Ви можете підібрати траву для різних потреб:

 • Для спорту та рухливих ігор,
 • Що буде рости в умовах посухи,
 • Призначену для зростання на затіненій території,
 • Для «ремонту» газону,
 • Декоративну та багато інших.  

Перевагою самовисіяного газону , по-перше, можливість сформувати його таким, що відповідає Вашим потребам, по-друге, порівняно із природним лугом, Ваш газон буде позбавлений небажаної рослинності, рівний та гладкий. До того ж, травосуміші підібрані таким чином, щоб мінімізувати Ваш час на догляд за газоном.

Рекомендації щодо посіву газонної трави:

 1. Для посіву уникайте вітряних днів, адже насіння доволі дрібне.
 2. Аналогічно, відкладіть посів на час, коли немає дощу, щоб насіння газонної трави не вимило і воно не проросло за непланованою Вами «схемою».
 3. Для рівномірного газону користуйтеся спеціальною технікою для посіву.
 4. Підбирайте газонні трави відповідно до міри освітленості території: для саду, поміж деревами та кущами, сійте стійку до тіні, а на відкритих територіях – до сонячних променів, газонну траву.
 5. Дотримуйтеся рекомендацій щодо густоти засівання, вказаних виробником (наприклад, для насіння конюшини білої повзучої "Jurа" ця норма складає 0,5 кг на 100 м2).

 

Газонна трава: ціна, види, купівля

Окрім призначення, насіння для газону різниться за складом та виробниками.

Найчастіше до складу насіння трави газонної у різному відсотковому співвідношенні входять сорти трьох основних видів:

 • костриця (так, у газоні Greenline «Тіньовий альтернативний» до складу входить 20% костриці червона червона Rufilla, та 5% костриці очеретяної Mustang; у складі насіння Grune Oaze «Ігровий» 30% костриці червона червона Roland; газон Greenfield «Низькорослий» на 100% складається з різних сортів цієї трави),
 • райграс (до насіння Greenline «Гра і спорт» входить 60% райграсу пасовищного багаторічного Talgo; в газоні Greenfield «American Green» 20% складає райграс пасовищний багаторічний Exel),
 • тонконіг (5% тонконогу лісового Shadow та 5% лугового Mercury виробники включили у газон Grune Oaze «Тіньовий»).

Водночас, це не єдині сорти газонної трави. Так, на нашому сайті Ви можете купити насіння конюшини білої повзучої "Jurа" (25 кг), що є дуже запашною та екологічною.

Серед найкращих виробників газонної трави – німецькі та голландські. Лідерами з виробництва газонного насіння вважаються компанії Trifolium (Нідерланди), Greenfield, Greenline, Grune Oaze (Німеччина). У товарах цих виробників можете бути певні. Купити газонну траву: Львів, Київ, Суми, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Черкаси, всі обласні, районні центри, селища та села України – доставимо, куди Вам зручно, у найкоротші терміни. З інтернет-магазином Секатор.нет / Sekator.net Ваш газон вразить усіх!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner