Кошик
2798 відгуків
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Етикетки для позначення рослин

Етикетки бірки для рослин – купити гуртом і в роздріб в інтернет-магазині Секатор.нет / Sekator.net

Займаючись садівництвом чи реалізуючи рослини та іншу агропродукцію, Ви вже напевно переконалися, що маркування – важливий, хоч і, на перший погляд, дріб’язковий елемент у Вашій діяльності. Для клієнтів на етикетках подається уся ключова інформація про товар, та й у власній теплиці чи в саду позначки не будуть зайвими, адже людська пам’ять така недосконала. Інтернет-магазин товарів для садівництва Секатор.нет / Sekator.net пропонує широкий вибір акуратних позначок для рослин – функціональних, міцних та довговічних.

ГалереяСписок

Призначення етикеток

Бірки для рослин згодяться щоразу, коли виникає потреба позначити рослину, а також вказати інформацію про неї:

  • Назву,
  • Cорт,
  • Вік,
  • Рекомендації щодо термінів посадки,
  • Рекомендації з догляду тощо.

Це згодиться Вам на власній ділянці, адже так Ви можете залишати для самого себе чи своїх помічників у саду повідомлення, які не загубляться і про які не забудете, адже позначки виготовлені з матеріалів, що витримують різноманітні зовнішні впливи бездоганно – написи з них не cтираються, вони не розмокають і не псуються.

Якщо у Вас – квітковий магазин чи садовий центр, то для реалізації рослин використовуйте етикетки, щоб зазначати на них штрих-коди та інформацію про свою компанію – контактні дані, логотип та ін. Впізнаваність – важлива частина Вашої роботи, тому купити маркувальні матеріали необхідно.

 

Бірки для рослин: види та особливості

Етикетки, хоч це і, здавалося б, доволі простий товар, є різноманітними. У компанії Секатор Плюс Ви можете придбати:

  1. Бірки-петельки, які добре закріпити на пагоні,
  2. Етикетки-стовпчики, які поміщаються у ґрунт поряд з рослиною, та ідеально підійдуть, наприклад, для позначення розсади чи кактусів,
  3. «Вказівники» на оцинкованому дроті, для кріплення на дрібних гілочках без шкоди для них.

Етикетки для рослин можна зробити своїми руками, однак навряд чи Ви зможете забезпечити їхні важливі властивості – довговічність та стійкість перед впливом води та сонячних променів, а інформація на маркувальному засобі може бути дуже значимою у контексті догляду за рослиною. Який же секрет виробників? Для створення позначок використовуються різні, утім майже однаково витривалі у несприятливих умовах матеріали: ПВХ, soft-print (софт-прінт), tyvek (тайвек).

Бірки для рослин відрізняються також за тим, яким методом на них можна наносити інформацію:

То ж, майже необмежений термін придатності, універсальність, багатофункціональність та інформативність робить етикетки і бірки незамінними помічниками у Вашій садівничій справі.

 

Купити етикетки для рослин – швидко та надійно

Компанія Секатор Плюс забезпечить Вас необхідними етикетками в асортименті. Бірки для рослин можна купити: різних розмірів (1,27*16см, 2,5*22см, 1,6*10см, 2,0*12см, 3,0*10см, 18*120*0,4 мм та ін.); в упакуванні різним номіналом (1000, 500, 250 штук); кольорові та білі; на дроті, петлі чи кілочки; з Tyvek, софт прінту, ПВХ; для різних способів нанесення написів. У нас Ви також знайдете маркери і олівці для маркування. Інтернет-магазин Секатор.нет / Sekator.net за 1-3 дні доставить Ваше замовлення – етикетки бірки для рослин – у Київ, Львів, Харків, Одесу, Суми, Хмельницький, Полтаву, Тернопіль, Вінницю, Кропивницький. Ми раді Вам допомогти

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner