Кошик
2744 відгуків
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Сучкорізи (дворучні секатори)

Сучкоріз садовий – незамінний помічник у садівництві. Купити сучкоріз з доставкою – Київ, Львів, Одеса, Вінниця, Харків, вся Україна пропонує Секатор.нет / Sekator.net

Сучкоріз (гілкоріз) – це особливий дворучний секатор. Його довгі ручки створені для забезпечення можливості обрізки гілок товщиною 35-50 см, не докладаючи при цьому значних зусиль за рахунок ергономічної конструкції сучкорізу. З його допомогою садівники розчищають крони, зрізають високо розташовані гілки та суки, знімають важко доступні плоди. Купити гілкоріз провідних світових виробників за доступними цінами Ви зможете на сайті компанії Секатор Плюс.

ГалереяСписок

Які бувають сучкорізи?

Попри великий асортимент гілкорізів на ринку садового інструменту, їх різновидів не так багато. Головна відмінність сучкорізів – у механізмі їхньої дії, відтак, серед механічних дворучних секаторів Ви можете обрати:

  1. Обвідний сучкоріз має аналогічну з обвідним секатором конструкцію – верхнє заточене лезо і нижню пластину, що проходить паралельно з ріжучим лезом та служить опорою, тим самим не завдаючи шкоди гілці, тому таким гілкорізом проводять обрізку живої деревини;
  2. Гілкоріз з коваделком створений за іншим принципом: його лезо опускається на середину опори, затискаючи пагін. Водночас, така конструкція полегшує роботу садівнику, адже від нього потребується менше зусиль для зведення ручок і власне обрізання. Ковадло в таких дворучних секаторів буває:
  • пряме, що забезпечує рівний зріз,
  • вигнуте, яке притримує гілку під час зрізу і робить обрізку легкою та невимушеною.

Не знаєте, на чому запинитися, який сучкоріз купити? Фахівці Секатор Плюс підберуть оптимальний варіант для Вас і Ви залишитеся задоволені!

 

На що звертати увагу при вибору сучкорізу? Практичні поради

Якісний гілкоріз повинен відповідати декільком простим правилам:

  1. Мати невелику вагу. Звісно, зовсім легким такий садовий інструмент не може бути, адже розрахований на роботу з товстими гілками. Водночас, розробники гілкорізів намагаються максимально полегшити діяльність садівників – втоми під час обрізки, коли тримаєте сучкоріз на витягнутих руках, уникнути повністю не вдасться, але з використанням хорошого дворучного секатора її можна мінімізувати. Для цього у легших моделях ручки виготовляються з трубчатого алюмінію. Посилені варіанти гілкорізів мають ручки з кованого алюмінію, за рахунок чого є дещо важчими. 
  2. Мати хорошу амортизацію. Щоб удар від кожного зрізу не був болісним, недостатньо лише створити прорезинені краї ручок. Підбираючи сучкоріз, зважайте на амортизаційну систему інструменту.
  3. Довжина ручок 60-100 см. Гілкорізи з коротшими ручками не дадуть змогу обрізати гілки великої товщини, для цього доведеться докласти чимало фізичної сили. Частина виробників пропонує сучкорізи з телескопічними ручками, однак будьте обачні з їх вибором: чим більша довжина ручки, тим більший розмах рук потрібно мати, щоб здійснити зріз, то ж дуже довгі ручки також не завжди практичні.
  4. Якість лез залежить від матеріалу, з якого вони виготовлені: сталеві леза та алюмінієві антилеза, зазвичай, типові. Відомі виробники вкладають чималі кошти у вдосконалення якості металу, з якого робляться ці елементи, аби забезпечити довговічність та гостроту лез і мінімально шкодити дереву.
  5. Бути адаптованими до заміни частин, змінним повинне бути принаймні лезо та антилезо.

Ваш інструмент прослужить довгі роки, якщо забезпечити йому належний догляд. Купити аксесуари та засоби для догляду за сучкорізами Ви також можете у нашому інтернет-магазині.

 

Надійний гілкоріз – від надійного виробника

У сфері виробництва дворучних секаторів не одне 10-ліття першість утримують швейцарці Felco (Фелко), німці Lowe (Льове) та японці ARS (АРС).

Сучкорізи Felco 210 серії – найпопулярніші серед товарів цієї компанії обвідні гілкорізи, адже професіонали переконалися у їх якості та стабільності роботи. Felco 230 – пропозиція швейцарського бренду для любителів сучкорізів з коваделком. ARS, попри невелику кількість моделей гілкорізів, пропонує першокласний товар із наднадійними сталевими лезами. Обравши сучкоріз ARS LPB-30L, LP-40 чи будь-який інший, отримаєте справжню японську якість. Як і з секаторами, Lowe славляться перш за все розробками з коваделком (наприклад, сучкоріз Lowe 22.065, 22.080, 22.100), що забезпечує легкий процес обрізки. До того ж, компанія одна з небагатьох, хто довів ручки інструменту до 1 метра.

Однак, конкуренти пропонують хороші альтернативи недешевим товарам «китів». Наприклад, фінський бренд Fiskars (Фіскарс) відомий особливим телескопічним сучкорізом (115390, 115560 та ін.). Гілкорізи італійських StaFor (701.80 чи 807.80) та Due Cigni (2C 391/75 чи 2C 392/78) – також гідні знаходитися у Вашому садовому арсеналі, гарантія 100% якості від інтернет-магазину Секатор.нет / Sekator.net.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner