Кошик
2744 відгуків
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Плівки та гумки для щеплення та окулірування рослин

Стрічки для щеплення, гумки, плівки для окулірування рослин та багато інших товарів – і Ваш успіх у садівництві гарантовано 100%! Доставка та висока якість від Секатор.нет / Sekator.net

Прагнучи удосконалити різноманітність врожаю та вивести особливі сортові рослини у власному саду, садівники вдаються до щеплення. Професіонали переконалися з досвіду: успіх щеплення залежить не лише від знань усіх тонкощів процесу, майстерності та ретельності виконання, але й від якості інвентарю, яким користується садівник. Інтернет-магазин товарів для садівництва Секатор.нет / Sekator.net прагне зробити Вашу роботу в саду легкою, приємною та ефективною, тому пропонує тільки якісні гумки, латки, плівки для щеплення, садовий віск та станки для щеплення.

ГалереяСписок

Вибір засобів для щеплення

До особливого виду вегетативного розмноження рослин садівники вдаються, коли хочуть досягнути особливих якостей рослин – холодо- чи теплостійкості, покращення врожайності, опірності захворюванням та іншим шкідливим впливам та інше, або коли зацікавлені в сорті рослини, який неможливо виростити з насіння чи живця, наприклад, в умовах несприятливого для цієї рослини клімату.

Існує чимало видів щеплення, і для кожного набір матеріалів дещо різниться. Тому слід звернути увагу на особливості таких видів щеплення:

 1. Гаряче,
 2. Холодне.

Зимове «гаряче» щеплення

Підготовку до зимового щеплення розпочинають ще з осені: викопують прищепу, зберігають її в холодному (0 +3 градуси) вологому приміщенні, і лише за день до щеплення забирають в теплу кімнату. Підщепи також нарізають заздалегідь, у грудні, слідкуючи, щоб це були здорові пагони. Важливими є:

 • Хороший зріз прищеплюваних поверхонь. Для цього використовують ніж або секатор для щеплення. Якщо Вам важлива висока продуктивність роботи, слід купити станок для щеплення, що дає змогу за день провести до 800 щеплень;
 • Надійна фіксація підщепи та прищепи. З цією метою купуйте плівки для окулірування японського, італійського, польського китайського виробництва. За допомогою щеплювального станка цей процес виконується одразу під час обрізки, автоматично;
 • Обробка воском. Для того, щоб надійно закріпити підщепу та прищепу, забезпечити герметичність з’єднання, їх на декілька секунд занурюють у садовий віск, розплавлений до 80 градусів.

Купити стрічку для щеплення Buddy Tape, MaxiFilm або OEM Ви зможете у нас. Компанія Секатор Плюс забезпечить Вас усім необхідним для вдалого садівництва.

Холодне щеплення

Це щеплення пов’язане із роботою безпосередньо в саду, тому частіше його здійснюють у теплу пору року. Тут садівнику не допоможе станок, тому якісний секатор і ніж для щеплення – Ваші помічники №1. «Асистувати» у процесі холодного щеплення будуть плівки для щеплення, потрібні для надійної фіксації та захисту рослини від впливу води, вірусів, мікробів, будь-яких зовнішніх факторів, доки зріз не зростеться. Раніше садівниками використовувалися ізострічка та скотч, але спеціалізовані засоби мають ряд переваг, зокрема:

 • Плівка (стрічка) для щеплення у 3-4 рази розтягується, не гальмуючи росту рослини,
 • Якісна окулірувальна стрічка розкладається або тріскається під дією ультрафіолету, тому садівнику не потрібно постійно послаблювати та знімати її, тим самим втручаючись у ріст прищепленого пагону.

На Секатор.нет / Sekator.net стрічку для окулірування можна купити за вигідними цінами.

Щеплення хвойних і троянд

Ці особливі рослини потребують спеціального догляду, тому для їх «трансплантації» застосовують особливі каучукові гумки Flexiband та латки з каучуку Okulette. Унікальна німецька технологія забезпечує їхні надзвичайні властивості – гумки та латки для щеплення фоторозкладаються та є екологічно безпечними, адже виготовлені з натурального матеріалу.

 

Якісні засоби для щеплення купити в Україні

Компанія Секатор Плюс – постачальник якісного супутнього матеріалу найвідоміших світових виробників. Вважається, що японська стрічка для щеплення Buddy Tape (Баді Тейп) – найкраща у своєму роді. Її переваги очевидні:

 • Buddy tape варто купити, бо вона чудово тягнеться, тому рослина росте без перешкод,
 • Ця стрічка для щеплення розкладається під впливом сонячних променів та економить Ваш час на догляд за прищепами,
 • Стрічка Buddy tape має клейку поверхню, тому при з’єднанні не потрібно робити вузликів,
 • У склад плівки входить віск, що пропускає повітря і пагін дихає, але блокує находження до нього води.

Дешевше плівку для окулірування купити від італійського (MaxiFilm, МаксіФілм) або китайського (OEM) виробника. Її еластичні та саморозкладні властивості дещо гірші, тому вони підійдуть садівникам, що готові більше часу витрачати на піклування за рослинами.

Окулірувальну стрічку якого виробництва Ви б не обрали, слід знати, що вони постачаються в рулонах та перфоровані для зручності відриву, від 4 до 9 см. В асортименті Секатор.нет / Sekator.net знайдете також неперфоровані стрічки для щеплення MaxFilm та OEM, з якими зможете самостійно визначати довжину при щепленні.

Останнім часом популярними стали спеціалізовані польські плівки з ПВХ (каландрована плівка) і поліетилену (молочна). Вони нарізані смужками 25-35 см, шириною 1,5-3 см. Ці матеріали не розкладаються, але добре тягнуться, тому знімати їх не треба, поки триває ріст рослини.

Купити плівки для щеплення, гумки, латки та інші матеріали з доставкою у Київ, Львів, Суми, Полтаву, Харків, Кіровоград, Тернопіль, Івано-Франківськ, по всій Україні можна у нас. Вигідно, зручно, доступно на Секатор.нет / Sekator.net

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner