Кошик
2333 відгуків
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Тросорізи та промислові ножиці


У переліку інструментів для садівництва, домогосподарства та будівництва особливе місце займають тросорізи (або ножиці для різання тросу, тросокуси) та промислові ножиці, які використовуються для різання по металу, робіт зі сталевими тросами, кабелями з твердої і м'якої сталі, дротом. Ножиці для різання тросів також застосовуються для зняття з запірних вузлів запірно-пломбувальних пристроїв тросового типу. Тросорізи дозволяють працювати з металевими волокнами різного типу (мідь, алюміній, нержавіюча сталь) і перетину.
 

ГалереяСписок

За типом механізму розділяють ручні ножиці для різки металу та дротів та з приводом. В свою чергу привід може бути гідравлічним, електричним і механічним. Моделі з гідравлічним приводом значно полегшують роботу, з електричним - підвищують коефіцієнт продуктивності праці, механічні ножиці для різання троса використовуються в важкодоступних місцях, до того ж вони підходять для експлуатації в будь-яких погодних умовах. Всі типи характеризуються винятковою міцністю ліза, яке виготовляється, як правило, із загартованої сталі, що обумовлює універсальність і довговічність інструменту. Розглянемо найбільш популярні типи тросорізів та промислових ножиць в Україні, купити які ви зможете в інтернет-магазині Sekator.net, їх відмінні риси, переваги і недоліки.


Промислові ножиці

Промислові ножиці широко використовуються як домашньому господарстві, так і в будівництві. Їх популярність обумовлена широким спектром застосування: будівництво, робота по господарству, садівництво. Спеціальна конструкція та міцні матеріали виготовлення промислових ножиці дозволяє відносно легко розрізати різноманітні тверді матеріали (гуму, дерево, пластмасу, метал). Промислові ножиці косою різання від німецької торговельної марки LOWE (Льове), представлені в каталозі нашого інтернет-магазину Sekator.net за доступною ціною, - це високоякісні інструменти для різання  широких рейок, профілів і ущільнень з пластмаси, гуми або дерева.  Кожна з моделей призначена для косою різання широких рейок, профілів, гуми, пластмаси, дерева. Завдяки спеціальному опорному ковадлу інструмент може виконувати точні та чисті зрізи під кутом 45 та 90 градусів. Такі промислові ножиці стануть необхідним інструментом при виконанні робіт з будівництва: укладання підлоги, створенню натяжних стель, слюсарних та малярних робіт тощо.


Тросорізи

Ручні тросорізи, на відміну від механічних, складаються з осі кріплення лез, самих лез підвищеної міцності і рукояток. Високу точність зрізу забезпечує шарнірна конструкція.
Такий тип промислових ножиць має ряд недоліків, серед яких: швидке зношування ріжучих лез, тривалий процес переналагодження після повторного заточення, необхідність докладання зусиль при роботі з ними. Однак в асортименті інтернет-магазину товарів для садівництва "Sekator" представлені ручні тросорізи сучасного типу від швейцарської компанії Felco (Фелко), які відрізняються легкістю в роботі і зручністю в експлуатації. Незаперечна перевага такого типу тросорізів - доступна ціна, яка значно поступається аналогам з приводами.
Який тип тросорізу обрати та купити - вибирати тільки вам, однак ми хочемо дати вам кілька корисних порад, які допоможуть вам визначитися з вірним вибором.


Купити тросорізи та промислові ножиці в Україні за доступною ціною в інтернет-магазині Sekator.net 


Що б ефективність при роботі з цими інструментами була максимальною, при їх виборі та купівлі в Україні слід звернути увагу на наступні параметри:

  1. Розташування нижньої ріжучої частини леза: справа або зліва. Перший тип зручний буде для різання троса зправа-наліво, другий, відповідно, зліва-направо.
  2. Форма лез: загнуті або прямі.
  3. Якість стали. Віддавайте перевагу моделям, леза яких виконані із загартованої сталі з високим вмістом вуглецю, додатковою перевагою стане хромоване покриття лез. Купити тросоріз або промислові ножиці в Україні, ріжуча частина яких виконана з найкращих марок сталі, ви зможете в нашому інтернет-магазині товарів для садівництва.
  4. Тип заточення. 
  5. Максимальний діаметр зрізу. У назві моделі тросорізів в Києві зазвичай вказується максимальний діаметр зрізу, наприклад, Felco C9 діаметр троса, до якого може бути застосований даний інструмент - 9 мм).
  6. Матеріал виготовлення ручок (від цього буде залежати зручність роботи з інструментом, можливі варіанти прогумований пластик, поліамід, армоване скловолокно та інші нековзкі матеріали). Руків’я тросорізів Фелко виготовлені з кованого алюмінію, на які компанія дає пожиттєву гарантію.  

 

Купити в Україні тросорізи та ножиці для будівельних робіт від кращіх торгівельних марок Європи (Felco, Lowe) з доставкою в будь-яке місто нашої країни з гарантією якості ви зможете в нашому інтернет-магазині Sekator.net.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner