Кошик
2693 відгуків
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Аксесуари, засоби догляду за інструментом

Надійний захист та якісний догляд садового інструменту: чохли, кобури, спреї, змазки, точильні камені – з доставкою по Україні

Купуючи професійний садовий інструмент, хочеться, щоб він служив довго та не втрачав своїх властивостей одразу після нетривалого користування. Звичайно, багато тут залежить від якості деталей, утім, навіть найкращі матеріали за неналежних умов використання та зберігання не прослужать Вам довго. Тому не забувайте про власну відповідальність за довговічність засобів для роботи. Спеціалісти компанії Секатор, окрім товарів для садівництва, радять купити ефективні засоби для догляду за інструментом. Прислухайтеся до експертів!

ГалереяСписок

Що потрібно знати про захист ручного інструменту?

Ефективність Вашої роботи напряму залежить від якості інструменту. Аби секатор, ніж, пила чи садові ножиці добре працювали, їм потрібен хороший садівник та добрий догляд. Ми не навчимо Вас бути першим, але забезпечимо усім необхідним для другого.

Перш за все, слід розуміти, що може загрожувати інструменту:

 • Іржа,
 • Волога,
 • Високі та низькі температури,
 • Сік та смола рослин,
 • Фізичні та механічні впливи.

Дещо по-різному може виглядати догляд інструменту влітку та взимку.

Літній догляд у більшій мірі потребує очищення лез від залишків соку, смол та опилків після обрізки. Це особливо важливо тоді, коли мали справу із хворими деревами – щоб не заразити здорові рослини, необхідно дезінфікувати засоби обрізки. Крім того, часто користуючись інструментом у саду, його доводиться носити з собою по території. Наприклад, для зручності транспортування пилок в комплекті іноді ідуть пластикові чохли, також можна купити кобуру для секатора, щоб зручно прикріпити його до поясу.

Догляд інструменту взимку – це перш за все створення належний умов для зберігання та змащування для запобігання ржавіння лез та, частіше, центральної гайки і пружини (у секаторах, сучкорізах, ножицях). Спеціалісти рекомендують: не залишайте знаряддя праці на зимування у вологих приміщеннях чи місцях з різкими перепадами температур – це неодмінно призведе до появи іржі. Усі пружинні ручні інструменти, якими не користуєтеся довше 2 тижнів, варто тримати відкритими, щоб пружина не була постійно стиснутою. Щоб уникнути корозії, що виникає через мікро-нерівності на лезах, вони також потребують заточки. Для цього не обов’язково шукати заточувальну майстерню – достатньо купити точильний брусок чи камінь і самому дати раду з невеликими зарубками на секаторі чи садових ножицях.

 

Аксесуари для догляду

Отже, усі засоби для захисту та піклування про садовий інструмент можна умовно розділити на предмети для:

 • Змащування та чищення: до них належать спреї та змазки, вони позбавляють метал залишків вологи після миття, а також чудово зчищають залишки рослинних соків чи смоли, навіть якщо вона засохла на лезах;
 • Заточування: точильні бруски, натуральні і синтетичні камені, напильники; є сенс обирати точильний засіб того ж виробника, що й інструмент, адже його напилення підібране спеціально до особливостей сталі лез;
 • Зберігання і переноски: кобура, що виготовляється із штучної та натуральної шкіри, різних розмірів та форм для Вашої моделі секатора та для зручної експлуатації.

Різні інструменти потребують дещо відмінного захисту:

 1. У секаторах, садових ножицях, сучкорізах, тросорізах найбільше уваги слід приділяти змащуванню деталей, що забезпечують рух лез, та самим лезам. Для цього використовуйте спреї та змазки (у нас Ви можете купити ARS Go-1, Felco 980, 990), точильні інструменти (синтетичні та натуральні камені від від Felco, Duoe Buoi, StaFor, бруски від ARS, металеві засоби від Istor).
 2. Заточки потребують також садові ножі – для них підійдуть точильні камені та бруски – односторонні чи двосторонні.
 3. Загострити садову пилу – завдання дещо складніше, утім, сучасні пили не потребують розведення зубців, що полегшить Вам догляд. Використовуйте спеціальні напильники, рекомендуємо купити ARS F-10.

 

Купити кобуру, спрей, точильний камінь недорого

Отже, щоб уберегти інструмент від небажаних впливів, не завжди достатньо просто бережно ставитися до нього, іноді потрібно мати також спеціальні засоби – для заточки, змащення, транспортування. Інтернет-магазин Секатор.нет / Sekator.net пропонує купити точильні камені італійських (Due Buoi, StaFor), швейцарських (Felco), німецьких (Tina), японських (ARS) фірм. У нас можна придбати змазки та спреї від Felco (Фелко) та ARS (АРС). Якщо Ви – поціновувач зручності та естетики, оберіть для себе кобуру для секатора Felco, та ознаоймтеся із асортиментом брендової продукції наших партнерів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner