Кошик
2333 відгуків
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Мішковина та металева сітка для упаковки комів

Металева сітка для упаковки комів: дбайте про великі рослини з компанією Секатор 

Пересаджування молодих, 2-3-річних рослин зазвичай не складає труднощів – Ви легко можете викопати їх ще не великого розміру та довжини коріння і перемістити на іншу наперед підготовану ділянку. Якщо зробити це акуратно, шанси, що рослина продовжить розвиватися в нових умовах – майже 100%. Утім, нерідко, у ландшафтному дизайні чи при купівлі-продажі рослин із розсадників постає необхідність зміни «місця проживання» дорослих дерев чи кущів. Завдання №1 для успішного виконання цього – не пошкодити кореневу систему, яка вже має розгалужену систему, що звикла рости у певному ґрунті, тому дуже складно пристосовується до нового місця. Відтак, задача для дбайливого садівника – зберегти максимально цілим ком навколо кореня дорослої рослини, у цьому йому на допомогу приходять виробників металевих сіток.

ГалереяСписок

Як та для чого використовується сітка для комів

Маленькі рослини зазвичай продають у горщиках, і проблеми з їхнім корінням немає. Коли ж використовують металеву сітку? Коли мова йде про пересадку дорослих рослин. Після того, як велику рослину викопали з землі, надзвичайно важливо досягнути мінімальних втрат кому, адже втрачений ґрунт, де зростало дерево – додатковий стресовий фактор для нього. За відсутності спеціального упакування обсипання землі з кому неминуче, адже рослина декілька разів переміщається – як мінімум двічі, у торгові площі розсадника чи магазину, далі – до власника. Як наслідок – ймовірність, що рослина прийметься на новому місці, знижується, а це – втрата іміджу компанії-продавця та коштів – покупця.

Тому правильне упакування кому – запорука кредитності та доброго враження про Ваш розсадник. Якщо Ви – клієнт, то маєте знати, що рослина, коріння якої правильно закріплене, створюватиме затишок у Вашому саду.

Правила упакування комів доволі прості:

1.       Доросла рослина викопується так, щоб її коріння не втратило цілісності, разом із ґрунтом, в якому росло (для цього її викопують на достатній глибині).

2.       Коріння обмотують у мішковину з доволі великими проміжками, щоб не перекривати доступ повітря та вологи.

3.       Зверху на мішковину ком одягають у металеву сітку, яку затягують на нижчій частині стовбура.

Готово! Тепер ком не буде розсипатися і рослина готова до транспортування. Для естетів є ще один плюс: таке перевезення рослин в рази менш «брудне», аніж за недбалого упакування кому.

На жаль, на практиці доводиться спостерігати порушення цих правил: щоб зекономити, деякі продавці дорослих саджанців замість металевої сітки для комів стрейчують коріння, однак це перешкоджає диханню рослини. В інших випадках обмежуються лише мішковиною, але, на відміну від сітки, мішок не так надійно тримає коріння, і у разі розв’язування її під час перевезення рослини проблем не уникнути. Металева сітка для комів надійно фіксує коріння.

 

Металева сітка для комів і висаджування

Досвідчені садівники розкажуть Вам ще одну перевагу сітки для комів: придбавши рослину у сітці, Вам не доведеться знімати її при висаджуванні. Коріння поміщається в новий ґрунт разом із мішковиною та металевою сіткою, щоб ком не пошкоджувався. Завдяки великим комірками у сітці, коріння має достатньо місця, щоб зручно розташуватися в землі та продовжувати ріст.

Здавалося б, чому не можна зробити сітку для комів своїми руками? Тому що серед професійних виробників товарів для садівництва існують стандарти, і для металевої сітки їх декілька:

1.       Еластичність дроту. При затягуванні на ком металева сітка повинна бути достатньо гнучкою, щоб не тріскати і не рватися, навіть якщо товщина дроту досить велика (для різного розміру кореневої системи, сітка буває з дроту діаметром 1,0 мм, 1,2 мм, 1,4 мм).

2.       Саморуйнація сітки. Якщо задуматися, куди ж дівається металева сітка після того, як її висадити в ґрунт? І чи не заважає вона розвитку коренів? Металевий сплав, з якого виготовлені дроти, має здатність розкладатися під впливом вологи. Залежно від якості матеріалів та товщини, сітка повністю руйнується під землею за час від 3-4 місяців до 1-1,5 років. Екологічна чистота матеріалів не завдасть при цьому шкоди рослині та середовищу, в якому вона росте.

Купити сітку для упаковки комів можна в інтернет-магазині Секатор.нет / Sekator.net. Ми пропонуємо хороші ціни на металеву сітку, із широким вибором упакувань (по 25, 40, 50 штук) та діаметрів (від 35 до 100 см). Найкраще – тут!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner