Кошик
2693 відгуків
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Шпалерний дріт та замки Gripple

Агрошпалера в інтернет-магазині компанії Секатор Плюс: ціна хороша, якість відмінна, підв’язка рослин комфортна і надійна!

У Вас квітник, теплиця, виноградник, або Ви вирощуєте хміль чи, можливо, овочі на великих площах? У цих та багатьох інших випадках є сенс подумати про міцну конструкцію для кріплення чи відгородження рослин. Важливим засобом для забезпечення таких потреб є шпалерний дріт. Чим добра агрошпалера, якою вона буває, як її використовувати та який шпалерний дріт обрати – проконсультують та порадять наші експерти.

ГалереяСписок

Типи агрошпалери

Шпалера буває металевою та поліестеровою. Багато інтернет-ресурсів пишуть про те, що металевий шпалерний дріт – це пережиток минулого, що купувати його дорого і немає сенсу, бо поліестерова агрошпалера – добра йому заміна. Подивимося на переваги та недоліки кожної з них.

Поліестерова агрошпалера:

  • легка (до 6 разів, порівняно із металевою),
  • простіша в установці,
  • мало еластична, що є ще однією перевагою – завдяки цьому після установки вона практично не потребує подальшого нагляду та втручання, підтягувати її не доводиться,
  • виготовлена з полімеру, тому не піддається корозії і має довгий термін служби,
  • стійка до впливів води, сонячного світла, температурних змін, сильного морозу та спеки.

Металевий шпалерний дріт:

  • доволі громіздкий та важкий, тому при купівлі на вагу значно більше б’є по кишені,
  • менш гнучкий, тому потребує майстерності в установленні, і при невдалому натягуванні, садівник змушений час від часу регулювати його,
  • для захисту від атмосферних впливів, виробники покривають метал цинком із домішками алюмінію, тому дощ та сніг не руйнують цього кріплення, хоча термін його використання вважають меншим, аніж поліестерової альтернативи,
  • за рахунок великої маси стійкіший, ніж пластикова агрошпалера, в умовах сильного вітру.

Тому, обираючи, яку агрошпалеру купити, не варто орієнтуватися тільки на ціну та рекламні ходи: у ряді випадків, наприклад, у місцевості, де трапляються сильні буревії, шпалерний дріт для виноградників та інших садово-городніх угідь доцільно обирати металевий, щоб надійніше захистити урожай та рослини.

 

Натягування дроту за допомогою інструментів Gripple: 

 

Використання Gripple Plus для натягування поліестерової агрошпалери

 

 

Купівля шпалерного дроту: що, як, де?

Агрошпалеру реалізують тільки у бабінах, тобто Ви платити за вагу котушки з поліестеровим чи металевим дротом, тому метраж та ціна будуть різнитися залежно від матеріалу та товщини засобів для підв’язування.

Шпалерний дріт буває різного діаметру, адже розрахований під різне навантаження на нього. В інтернет-магазині товарів для садівництва Секатор.нет / Sekator.net знайдете шпалеру діаметром Ø 1.8, 2.2, 2.6, 3.0 мм. Чим товстішу агрошпалеру Ви купуєте, тим до більших гілок її варто використовувати. Також від товщини шпалерного дроту залежить його стійкість до розривів.

Для здійснення підв’язки рослин Вам, окрім агрошпалери, можуть знадобитися інші супутні матеріали. У нас Ви можете купити замки для шпалери (Gripple) розміром від 2,0 до 3,2 мм. Гріпли згодяться для міцного натягування та комфортного скріплення шпалерного дроту – як поліестерового, так і металевого. Придбайте також інструмент для натягування для шпалер Gripple – і це полегшить Вам роботу в саду чи на розсадку, зекономить Ваш час та ресурси, і забезпечить 100% успішного садівництва та добрий урожай!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner