Кошик
2601 відгук
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Як здійснити оплату на рахунок IBAN

Нещодавно ми перейшли на прийом платежів через рахунок IBAN. Зв‘язано це з тим, що раніше була можливість прийому платежів на ключ-карту від Приват Банку, але після введення ряду нововведень з березня, ця карта стала непридатною для прийому платежів. Ми завжди працюємо чесно і згідно законів України, саме тому, були вимушені перейти на прийом платежів безпосередньо на розрахунковий рахунок. 
Чи є переваги? Давай розбиратись.

В ЧОМУ ПЕРЕВАГА IBAN РАХУНКУ ДЛЯ ТЕБЕ?

Перш за все, IBAN рахунок - це надійність, оскільки такі рахунки можуть бути лише в юридично зареєстрованих осіб та організацій. Особливо це важливо для тих, хто робить у нас покупки вперше і переживає, щоб все було чесно і вчасно відправлено. 


Чи втрачається при цьому мобільність та легкість платежів? Однозначно ні, але для більшості покупців IBAN - це щось складне та непотрібне, навіщо платити на рахунок з 20-тьма цифрами, якщо є карта? Щоб дати відповідь на це питання, ми і написали цю статтю, в якій збираємось розвіяти загадковість та всі міфи про IBAN, бо платити на рахунок не складніше, ніж на карту, але при цьому надійніше та безпечніше. 

АЛГОРИТМ ОПЛАТИ ДЛЯ ВСІХ БАНКІВ СХОЖИЙ

У всіх банках процедура відправлення коштів на рахунок IBAN схожа. Що вам потрібно для оплати?
 1. Інтернет-банкінг (це може бути, як ваш мобільний додаток, так і сайт вашого банку на ПК. Також, оплатити можна через термінал, або касу банку).
 2. Реквізити для оплати, а саме: IBAN рахунок, МФО та ПІБ отримувача.
 3. Щоб почати переказ коштів у всіх інтернет-банках слід шукати кнопки «Перекази», або «Платежі», або «Інші платежі». Також можливі додаткові кнопки «За реквізитами», «На рахунок IBAN», або «На рахунок іншого банку».
 4. Після чого ви повинні ввести в поля всі необхідні дані, які описані в пункті 2, ввести суму та в призначення платежу написати номер свого замовлення в форматі: «Замовлення 00000».
І це все, оплата успішно надіслана. Нічого складного, правда?

 

ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ОПЛАТИ НА РАХУНОК IBAN З ПОПУЛЯРНИХ БАНКІВ

Для оплати на рахунок IBAN натисніть «Інші платежі», оберіть «Платіж за IBAN», уведіть IBAN, натисніть «Створити платіж» та заповніть усі поля.

Для оплати на рахунок IBAN натискаєте на кнопку «Платежі», після чого прогорніть вниз і оберіть «За реквізитами», вставте туди номер рахунку і заповніть всі дані у наступному вікні.

Для оплати на рахунок IBAN оберіть рахунок, з якого бажаєте перевести кошти, натисніть «Перевести» та оберіть «На рахунок в іншому банку», введіть IBAN отримувача, усі необхідні дані та суму переказу.

Оберіть пункт «Платежі» в головному меню, натисніть «Платежі на довільні реквізити», після чого оберіть «На IBAN з карткового рахунку» або «На IBAN з поточного рахунку», натисніть зірочку у правому верхньому куті та оберіть «Створити шаблон» або «Створити періодичний платіж» і заповніть усі поля.

Для оплати на рахунок IBAN натисніть «Платежі », оберіть «За реквізитами», уведіть IBAN, натисніть «Створити платіж» та заповніть усі поля.

Для оплати на рахунок IBAN натисніть «Платежі», оберіть «За реквізитами», уведіть IBAN, натисніть «Створити платіж» та заповніть усі поля.

Для оплати на рахунок IBAN натисніть «Перекази», далі в меню "Створити переказ", далі оберіть "На рахунок" та введіть IBAN, натисніть «Підтвердити» та заповніть усі поля.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner