Кошик
2693 відгуків
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Еволюція FELCO 32

Еволюція FELCO 32

Лезо FELCO 32 раніше виготовлялося за допомогою кування. Починаючи з 2019 року, нове лезо секатора FELCO 32 буде вироблено за тією ж технологією, що і інші леза секаторів FELCO, тобто листовим штампуванням з наступною термообробкою (загартуванням). Дана зміна дозволить FELCO використовувати перевірений і відпрацьований процес виготовлення, зберігаючи при цьому технічні властивості продукції.

Дизайн FELCO 32 буде трохи змінений: бічні виїмки леза залишать місце гладкій поверхні, як у всіх лез секаторів FELCO. Обидві версії леза повністю сумісні з інструментами FELCO 32

 

 

Секатор FELCO 32 розроблений для обрізки твердих і сухих гілок. Він також демонструє високу ефективність при обрізці дерев з високим вмістом соку, оскільки його леза не злипалися. Секатор FELCO 32 допоможе оптимізувати вашу роботу і підвищити продуктивність, оскільки він підходить для будь-яких видів обрізки в виноградарстві, садівництві, ландшафтному дизайні, а також для догляду за парковими і садовими рослинами.

Висока продуктивність Felco 32

Форма ріжучої головки (вигнуті лезо і ковадло) сприяє утриманню гілки біля центральної осі головки і запобігає її вислизання при різанні. Секатор FELCO 32 рекомендується для обрізки гілок діаметром  до 25 мм.

Простота експлуатації Felco 32

Витончена загострена форма ріжучої головки дозволяє легко добиратися до гілок, що вимагають обрізки, і забезпечує просту експлуатацію інструменту.

Ергономічність Felco 32

Ручки з кованого алюмінію легкі, міцні і відмінно лежать в руці. FELCO 32 підходить як для правшів, так і для лівшів.

В нашому магазині Ви завжди можете купити оригінальні швейцарські секатори Felco за найкращою ціною та швидкою доставкою.  

 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner