Кошик
2601 відгук
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Оновлена лінійка секаторів Фелко: з фіксованою (FELCO 14) і з ручкою, що обертається (FELCO 15)

Оновлена лінійка секаторів Фелко: з фіксованою (FELCO 14) і з ручкою, що обертається (FELCO 15)

 

Як професійні користувачі, так і вимогливі любителі знайдуть в секатор FELCO 14 і FELCO 15 все унікальні розробки бренду з точки зору ергономіки, довговічності і контролю виробничих процесів. Неймовірно компактні і зручні, ці два нових секатора є ефективним рішенням для обрізки гілок діаметром до 18 мм.

 

 

Завдяки особливій формі ріжучої головки, яка відрізняється злегка вигнутим лезом, секатори FELCO 14 і FELCO 15 забезпечують потужний і в той же час м'який зріз. Оптимальний вигин опорного леза дозволяє утримувати гілку максимально близько до центральної осі, запобігаючи її вислизання. Сучасний і одночасно витончений дизайн нових інструментів гарантує простоту використання і легкий доступ до місця зрізу. Ковані алюмінієві ручки (з довічною гарантією) відрізняються легкістю і міцністю, а їх форма забезпечує хороший захоплення. Продумана ергономіка секатора, похила ріжучий головка і наявність амортизаторів забезпечують зручність у використанні навіть при найскладніших роботах, а також знижують навантаження на зап'ясті і руку.

Ріжуче і опорне леза секаторів FELCO 14 і FELCO 15 виготовлені з високоякісної загартованої сталі. Виїмка для різання дроту і жолоб для стоку соку полегшують роботу, а мікрометрична система регулювання дозволяє точно встановлювати силу притиснення лез інструмента. Як і у всіх секатор FELCO, складові частини моделей FELCO 14 і FELCO 15 є змінними. Продумана система запасних частин дозволяє оновлювати використані інструменти, продовжуючи таким чином термін їх служби.

 

 

«З огляду на вимоги ринку і співпрацюючи з нашими професійними користувачами в цій сфері, ми розробили два компактних, легких і ефективних секатора. Вони доповнюють лінійку секаторів FELCO, пропонуючи альтернативу користувачам з невеликим розміром руки або тим, хто хоче працювати компактним і зручним інструментом. Опрацьовані до найдрібніших деталей, виготовлені з використанням відновлюваних джерел енергії у відповідності з нашими стандартами якості, секатори FELCO 14 і FELCO 15 особливо оцінять при роботах по обрізці в саду, в ландшафтному дизайні, на виноградниках, в розплідниках, а також при догляді за парками та садами», - додає Стефан Копецки, директор по роботі з клієнтами компанії FELCO.

 

Переглянути секатор Felco 15

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner