Кошик
2333 відгуків
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Швейцарські садові пили Felco

Садова пила від Felco – найкращий варіант для якісної обрізки. Доставка за максимально короткі терміни

Останні 70 років, фактично з перших днів існування, швейцарська компанія Felco інтенсивно розвивається. Сталий розвиток та Фелко: два синоніми, що ілюструють прагнення всіх співробітників концерну забезпечувати професійних кінцевих споживачів продуктом найвищої якості, який розроблений та виготовлений відповідно до цінностей компанії. Товари Felco створені в гармонії з природою: точний зріз гарантує швидке загоєння рани дерева. До того ж, вони орієнтовані на зменшення забруднення довкілля: виготовляючи довговічні інструменти, фірма дбає про мінімізацію впливів виробничих потужностей на навколишнє середовище. Тому, обираючи продукцію бренду, Ви обираєте повагу до природи та надійність. Важливу комірку у виробництві Фелко займають садові пили.

ГалереяСписок

Особливості пилок від Felco

Основна характеристика швейцарської садової пили – надійність. Її полотно із хромованої сталі дуже стійке до корозії. Леза для пил виготовляються в Кореї. Гостроту зубців забезпечує особлива імпульсна заточка, що дає змогу робити чистий точний зріз, та довгий час не затуплюється. У разі необхідності лезо будь-якої пили можна легко замінити (придбати запасні деталі можна, перейшовши у відповідний розділ сайту).

Слід відзначити також ергономічний дизайн: форми пилок підібрані так, щоб уникнути застрягання у деревині, а руків’я покриті спеціальним «софт тач» матеріалом, тому пила не ковзає в руці. До того ж, кожна пилка Фелко обладнана спеціальним кріпленням для носіння її на поясі. У вигнутих моделей є також додаткове кріплення, щоб фіксувати пилу на нозі. Виробники подбали про Вашу безпеку при транспортуванні: усі нескладані моделі оснащені пластиковою кобурою, тому, якщо купити пилу Felco, ризик травмуватися мінімальний.

 

Різновиди садових пил Фелко

Порівняно із кількістю секаторів, компанія пропонує значно менший асортимент пил. Ви можете обрати серед варіантів:

  • Складану пилу Felco 600,
  • Одну із прямих пил – Фелко 611 (з полотном 33 см) або 621 (меншого розміру, полотно 24 см),
  • Новинку – вигнуту пилку моделі Felco 630 (із лезом 33 см) чи 640 (27 см).

Не можете визначитися, в якого ж виробника купити садову пилу? Обираючи Фелко, Ви платите не лише за стильний сучасний дизайн, але й за власний комфорт та безпечну роботу і ефективний результат. На сайті компанії Секатор Плюс Вас чекає вся лінія садових пил Фелко – обирайте найкраще!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner