Кошик
2693 відгуків
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Субстрати / добрива / роторні розкидувачі

Для вирощування здорових рослин необхідно забезпечити певні умови і дуже велику роль грає правильно підібраний грунт (субстрати), добрива і поживні речовини. Одні з них є універсальними і підходять усім видам рослин, інші є дуже специфічними. Як же правильно вибрати і купити субстрати для того чи іншого виду рослини і які купити добрива, щоб ефект від них не змусив себе довго чекати?
ГалереяСписок

Субстрати для рослин: види і застосування


Субстратом називають грунтову суміш, яку використовують для висадки дорослих рослин, саджанців, розсади, вкорінення живців. Дуже важливо, щоб в грунтовій суміші було дотримано певне співвідношення органічних і неорганічних речовин, що впливають на правильний розвиток, зростання і самопочуття рослинних організмів.

На сьогоднішній день широке застосування знайшли торф, кокосове волокно, керамзит, пісок і деякі будівельні матеріали, очищені від домішок. І якщо торф і кокосовий субстрат містять максимальну кількість корисних речовин і мікроелементів, то пісок, дрібний гравій, тирсу і керамзит практично не містять поживні елементи і використовуються в субстратах завдяки ряду інших корисних якостей (добре пропускають вологу і повітря). Торф і пісок використовуються для створення легких субстратів, для рослин, що віддають перевагу більш важкі грунту в грунтову суміш додають глину.


Основні види субстратів:

  1. Торф. Цей природний субстрат, що видобувається з верхових боліт, містить більшість поживних елементів, які легко засвоюються кореневою системою рослин. Ґрунтова суміш, основою якої є торф, швидко віддає корінням вологу, тому рослинам потрібні більш часті підгодівля і полив. Для розсади рекомендуємо використовувати пресовані торф'яні таблетки.
  2. Кокосові волокна і кокосовий торф. Цей легкий натуральний матеріал добре вбирає вологу і пропускає повітря, екологічно чистий та безпечний для рослин. Може використовуватися як самостійно, так і в складі з іншими компонентами. В інтернет-магазині Sekator.net ви можете придбати кокосовий субстрат в різних модифікаціях. Завдяки своїй натуральності та природному походженню, з кокосових волокон також виробляють кокосові таблетки (використовуються для розсади), кокосові диски для горщиків, кокосові мати та кокосові блоки. Невелика ціна кокосового субстрату, кокосових матів, кокосових дисків та інших виробів з кокосового волокна зумовила велику популярність серед українських садівників.
  3. Мінеральні субстрати (гравій, керамзит, вермикуліт, перліт, пісок). Використовуються як в чистому вигляді, так і в складі різних грунтових сумішей. До переваг таких грунтових сумішей можна віднести легкість, інертність, нетоксичність, міцність, вологоємність.

Субстрати, представлені на нашому сайті, виготовлені на основі різних грунтових сумішей з додаванням мікро- і макроелементів, необхідних для правильного розвитку і росту рослин.

 

Які бувають добрива

Необхідною умовою правильного розвитку і росту, гарної врожайності рослин є регулярна підгодівля їх різними поживними сумішами - добривами, в які входять живильні речовини. Розрізняють органічні (природні) добрива і неорганічні (мінеральні). До першої групи входять торф, компост, гній. Перевагою органічних добрив є натуральність та їх м'яка дія на рослини. Мінеральні (фосфорні добрива, фосфорно-калійні добрива, азотні добрива та ін.) швидко засвоюються рослинами, але при неправильному дозуванні можуть виникнути серйозні наслідки для рослин (або навіть загибель рослин).


До особливого різновиду відносяться добрива тривалої дії або пролонгованої дії. Вони представляють собою гранули, вкриті оболонкою, в яких містяться необхідні для рослин елементи живлення (калій, магній, фосфор, азот та ін.). Оболонка дозволяє корисним речовинам, що знаходяться в гранулах, діяти поступово протягом тривалого періоду часу. Завдяки цьому забезпечується безперервне підживлення рослин. Вносять добрива тривалої дії при посадці (або відразу після неї), для посилення дії відразу після внесення добрив рекомендується рясно полити грунт. В нашому інтернет-магазині ви можете замовити добрива тривалої дії для контейнерних рослин, для газонів, добрива тривалої дії для декоративних рослин тощо. Ознайомитись з асортиментом та підібрати добриво ви можете в каталозі на нашому сайті. 

Найпоширенішою класифікацією добрив є класифікація їх за формою випуску:

  • рідкі (як правило це концентровані рідкі суміші, які розводять у воді в певних пропорціях);
  • порошкоподібні (перед застосуванням порошок розводять у воді);
  • гранульовані водорозчинні;
  • тверді - у вигляді таблеток або свічок (поміщаються в грунт і поступово розчиняються в міру поливу).

 

Купити добрива за вигідними цінами в інтернет-магазині Sekator.net

В інтернет-магазині Sekator.net ви можете придбати всі представлені види добрив (мінеральні, добрива тривалої дії), а також купити комплексні добрива за вигідними цінами. У нашому каталозі ви знайдете добрива, призначені для різних рослин: городніх культур, кімнатних рослин, квітів, декоративних рослин, газонів тощо. Наша компанія здійснює доставку замовлень по всій території України. Правильно вибрати і купити мінеральні добрива або добрива тривалої дії в Україні вам допоможуть наші консультанти. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner