Кошик
2751 відгук
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Італійські садові пили Due Buoi

Due Buoi і садові пилки: надійно і якісно від італійського виробника та Секатор.нет / Sekator.net

Попри те, що італійський концерн Due Buoi має майже 150-річний досвід та випрацьовує способи досягнення найкращої якості власної сталі, в останні роки вона істотно оновила підхід до виробництва товарів для садівництва. Після зміни розташування виробничих потужностей на із історичного центру на промислову зону Маньяго наприкінці 2016 року було залучено новітні технологічні рішення. Оновлення обладнання дало змогу покращити якість продукції шляхом автоматизованого контролю за виробництвом садового інструменту. Якість садових пил Ду Буоі зараз тішить своїх користувачів.

ГалереяСписок

Розкриваємо секрети: технологія виробництва пилок Ду Буоі

Хоча італійський бренд неохоче ділиться із громадськістю особливостями виробничого процесу садового інструменту, дещо про те, як їхні садові пили так довго зберігають гостроту та чому мають таку міцність, таки відомо.

  • Метал для полотна пили Due Buoi проходить імпульсне загартовування, що забезпечує їх надзвичайну твердість та запобігає прогинанню пилки у деревині при неправильному напрямі зрізу;
  • Конусовидні зубці пил проходять потрійну заточку, тому довго не затуплюються;
  • Високовуглецева сталь – матеріал, з якого виготовляється полотно, що є антонімом корозії та іржі;
  • Особлива надсучасна технологія NANOTECH забезпечує легкий чистий зріз, а також робить його гладким і позбавляє опилків, які, осідаючи на пилі, нерідко можуть переносити захворювання рослин при наступній обрізці.

Отже, садова пила Ду Буоі – це Ваш найкращий друг, коли потрібно обрізати гілки більшого розміру. Ким би Ви не були – початківцем чи досвідченим садівником, сезон обрізки із пилами Ду Буоі пройде без труднощів. До того ж, виробник подбав про Ваш комфорт та зручність – пластикові руків’я із прорезиненими елементами цього інструменту добре підходять для людей із великими та малими долонями, не слизькі і тим самим зменшують ризик травмуватися.

 

Купити садову пилу Due Buoi з доставкою

Перевага садового інструменту італійського виробника – його економність, адже якість металу в засобах для обрізки – висока, а ціна – доступна кожному. Тому сміливо обирайте серед асортименту товарів:

  1. Прямі суцільні пили Due Buoi RS 210/24, RS 210/27, RS 210/30 різняться між собою за довжиною полотна (24, 27 та 30 см відповідно) та вагою (від 0,22 до 0,3 кг), легкі і зручні. Лезо виконане із вуглецевої сталі із хромованим покриттям. У комплекті Ви отримаєте зручну для переноски пластикову кобуру;
  2. Увігнута пилка Ду Буоі RS 210/33 відрізняється від попередніх тільки геометрією леза та розміром (лезо 13 дюймів);
  3. Складана пила RS 180/18 дуже легка і компактна, та має надійну систему фіксації у відкритому положенні, то ж не зізскочить з деревини при обрізці;
  4. Нова розробка компанії, 3-позиційна пила Due Buoi 3POS/27, окрім твердості лез (показник за Роквеллом 66/67) та зручності, має особливу систему, що дозволяє змінити положення леза, обравши одну із трьох позицій – ергономічне рішення для зручної обрізки під будь-яким кутом.

Не баріться – садові пили Due Buoi набувають популярності. Встигніть придбати свою та насолоджуйтеся успішним приємним садівництвом. Ціна на сайті компанії Секатор Плюс – ще одна приємність для Вас!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner