Кошик
2744 відгуків
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Німецькі сучкорізи LÖWE Original

Пропонуємо одні з найкращих садових суччкорізів - німецькі дворучні секатори LÖWE Original.

ГалереяСписок

Сучкорізи Original LÖWE пропонуються в двох варіантах: обхідний дворучний секаторі секатор і секатор з коваделком. У всіх моделях секаторів кут між ручками в повністю відкритому стані не вище 90°. Це значно облегчает роботу в густих зарослях і передотвращает перетяжку рук. Секатори мають різну довжину, тому для кожного виду робіт можна підібрати відповідну модель.

Сучкорізи Original LÖWE завжди відрізнялися довговічністю, міцністю та чітким дизайном. Практичні деталі, максимальна ефективність та здатність витримувати високі навантаження при повсякденному застосуванні, у тому числі й за негативної температури. Всі компоненти ножиць Original LÖWE розробляються, виготовляються та збираються кваліфікованими фахівцями у Німеччині.

Сталь для лез Original LÖWE спеціально відливається на одному із сталеливарних заводів Німеччини. Завдяки унікальному сплаву та ідеально підібраному для нього процесу загартування леза набувають ні з чим не порівнянної міцності. Обробка на найсучасніших шліфувальних машинах з ЧПУ з подальшим чистовим шліфуванням вручну забезпечують гостроту лез LÖWE.

Безперервний контроль якості всіх деталей протягом усього процесу виробництва гарантує абсолютну надійність сучкорізів  Original LÖWE у процесі застосування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner