1425 відгуків

Шановні клієнти, маємо тимчасові проблеми з мобільним номером 093 336 80 80, працює тільки вайбер. Проблему вирішуємо. Прохання по усіх питання писати на Вайбер 093 336 80 80, або електронну пошту або телефонувати на номер 067 379 00 74. Дякуємо за розуміння.

+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Додати відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Магазин товарів для садівництва

Японські садові пили Silky / Сілки

Silky – беззаперечний лідер у галузі садових пил у світі. Доторкнутися до легенди – купити пилку Silky в Україні в інтернет-магазині

Уже впродовж століття місто Оно в Японії знамените на весь світ тим, що тут продукуються найкращі садові пили, які тільки відомі людству. Купити пилу Сілкі – значить озброїтися справді відмінної якості інструментом та зробити обрізку продуктивною і легкою водночас. Продукція лідерів дизайну та інновацій – японського бренду Silky – відтепер доступна кожному з інтернет-магазином Sekator.net / Секатор.нет.

ГалереяСписок

Завжди найкращі! Завжди Сілкі! Історія бренду

З таким гаслом компанія завойовує світовий ринок уже не один десяток років. І свою першість вони доводять не лише обсягами продаж та кредитом довіри від покупців завдяки якісним матеріалам та довговічності інструменту. Пили відомі світові здавна, утім їх дизайн століттями залишався незмінним – металева смуга з зубцями та одним або двома руків’ями, – аж поки на японському острові Кіші у 1919 році засновник компанії Silky Катсуі Маявакі не запропонував нового способу виробництва пилок, Тамакітсуне – першого бренду Сілкі. Ще одна революція у виробництві пил змусила себе чекати аж до 1970 року, коли був винайдений спосіб автоматизованого виготовлення полотен і Silky одними з перших випробували цей процес. Відтоді продукція компанії стає усе більш якісною, вони досягають небачених успіхів у гостроті та довговічності інструменту, розвивається як дизайн, так і технології виробництва японських садових пил.

 

Шовкові пили: інновації Silky

Буквальний переклад назви бренду говорить сам за себе: японський виробник цим доречно підкреслює, що полотна Сілкі («шовкові») ріжуть, як по маслу. Завдяки чому вони досягають небачених досі продуктивності та надійності? Три основних рушії прогресу Сілкі:

 1. Культурні відмінності. Японський підхід до виробництва відчутно різниться з європейським, бо прагне не універсалізації та уніфікації, але доведення до досконалості кожного процесу при максимальній деталізації. Недивно, що початківців у сфері садівництва асортимент пил Silky вражає.
 2. Власні стандарти якості: на виробництві застосовують високоточну лазерну порізку сталевих листків для зрізу максимальної точності та ідеально рівних країв; унікальну леговану сталь, склад якої тримають у строгому секреті; режим термічної обробки заготовок, який забезпечує ідеальну комбінацію твердості та гнучкості.
 3. Невпинний розвиток технологій, зокрема:
 • запатентовані Silky імпульсна термообробка (зонне гартування) – зубці пили нагріваються за допомогою високочастотних лазерів, чим досягається твердість ріжучої поверхні та пружність решти частини полотна, що не піддається нагріванню;
 • двокомпонентне ергономічне руків’я, основу якого складає спеціальний пластик, зверху покритий вулканізованою гумою, що створює поверхню, коли пилку можна впевнено тримати навіть мокрою чи брудною рукою, а також позбавляє відчуття вібрації та зменшує втому при роботі;
 • продумана ергономіка пил в робочому та складеному вигляді, дизайн створюється так, щоб мінімізувати ризик пошкоджень;
 • прозора оксидна плівка на поверхні полотна забезпечує максимальний захист від корозії та дії активних середовищ;
 • геометрія зубців та поверхні полотна Mirai-Me Smooth Cutting та Non-set Teeth, завдяки чому пили ріжуть «гладко і шовково» будь-яку поверхню – сухі чи мокрі гілки, багатошарові конструкції;
 • 4 ряди зубців, у чому пилка Silky – унікальна, адже більшість садових пил мають лише 2 ряди;
 • Частина пил мають особливе гартування зубців Sharpenable створює можливість їх повторної заточки.

Мабуть, недивно, що з таким переліком купити пилку Silky мріє ледь не кожен. Однак, їх так багато – яку ж обрати?

 

Основні види пил Silky: купити в Україні 

Вибір пилок Сілкі справді вражає, не заблукати у переліку товарів непросто. Однак, складно лише на перший погляд. Японські пили Silky в основному представлені в одному із чотирьох видів:

 • Нескладані, серед яких є прямі (пристосовані для завдань, де необхідна точність зрізу, а також створення фігурних ліній) та увігнуті (для роботи з крупним лісом, пиляє, коли її тягнути на себе, досягаючи при цьому великої потужності, як Silky Zubat 330-10 чи 390-7,5);
 • Складані, з увігнутим полотном (одні із найбільш рідкісних у світі) і прямого типу (найчисленніший та найбільш затребуваний сегмент компанії); найвідоміші їх серії – KATANABOY (складані пили з подвійним руків’ям, зовні схожі на катану, за що й отримали назву; доволі великі, з полотнами в межах 500-650 мм, користуються попитом серед лісорубів; у нас можете купити Silky KATANABOY 500-5);  BIGBOY (пила з прямим полотном 360 мм, компактна та витривала, тому стане в нагоді як туристам, так і професійним теслям; різняться між собою за частотою зубців, що забезпечує різну агресивність зрізу, яку можна визначити за кольором руків’я: жовтий – для агресивного зрізу свіжозрубаного дерева, як Silky BIGBOY 2000 360-6,5, червоний – з великими зубцями та великим кроком для розрізу вологої деревини, чорний – для роботи з сухим деревом та середніми характеристиками жорсткості зрізу (Silky BIGBOY 360-10), синій – пилка з дрібними твердими зубцями і невеликим кроком для роботи із найтвердішою деревиною); GOMBOY (найбільш розвинутий сегмент садових пил від японського виробника, що і прославив його на весь світ; це – відносно універсальний варіант пилки Silky, що випускається у 4-ох розмірах – 210, 240, 270 та 300 мм, із полотнами для твердої, м’якої та свіжо зрубаної деревини; причому до одного руків’я підійдуть різні полотна, тому можна купити пилку Сілкі та змінні деталі до неї і отримати декілька інструментів одразу) та ін.;
 • Телескопічні пили для роботи на висоті до 5 м;
 • Теслярські пили з широким полотном для поздовжнього розпилювання стовбурів.

Професійний підхід та прагнення до досконалості – це те, що вивело Silky у лідери світового виробництва садових пил. Це чудовий інструмент, що оцінить кожен – садівник, дачник, турист, мисливець, риболов, автомобіліст. Не зволікайте – купити пилку Silky можна на Sekator.net / Секатор.нет просто зараз, з доставкою за 1-3 дні у бідь-яку точку Українита оплатою у зручний спосіб.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner