Кошик
2751 відгук
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Японський садовий степлер HT-R1 GUN MAX - нові можливості для садівника

 Японський садовий степлер HT-R1 GUN MAX - нові можливості для садівника

Cерія HT-B - якість перевірена часом

Перед тим, як описувати нову модель, варто згадати, чому саме японський степлер (тапенер) HT-B став еталоном якості та надійності. Компанія MAX Co., Ltd. була заснована в 1942 році і основний напрямок її роботи - це виробництво різного роду ручного інструменту для різних напрямків роботи. Перший садовий степлер був розроблений в 1968 році і з 1971 року почав активно продаватись в Японії та поза її межами. Безумовно, цей винахід став революційним на той час. Адже садовий степлер – це просте і швидке вирішення проблеми підв’язки в’юнких рослин, малини, ожини тощо. З часом тапенер модернізувався, він отримав функцію «без сміття», яка значно економить стрічку та не шкодить довкіллю, але до появи моделі HT-R1 GUN кардинальних змін в конструкції не було.

Варто зазначити, що за майже 50-річний період існування японського садового степлера в нього з’явилось доволі багато конкурентів, які, щоправда, в основному просто копіювали винахід. Найвідоміший конкурент MAX Co., Ltd.  – південнокорейська компанія BJA, яка має офіційні патенти та по рівню якості не сильно поступається японському виробнику. Останні років 10 на ринку з’явилась безліч дешевших китайських і тайванських виробників садових степлерів, різної цінової категорії і аналогічної до ціни якості. Звісно, не всі дешевші аналоги поганої якості, але, якщо мова йде про професійний садовий степлер, який буде безвідмовно служити багато років – то кращого вибору, ніж MAX, практично не існує.  

З огляду на наявність багатьох конкурентів на ринку, які по суті виготовляють копії і репліки серії HT-B, японському виробнику вкрай важливо було створити кардинально нову модель. Так з’явилась HT-R1 GUN.

HT-R1 GUN – молодий та зухвалий

Перше, що впадає в очі - це яскравий та зухвалий вигляд нового степлера. Поєднання оранжевого і чорного кольорів роблять його помітним та одразу привертають увагу. З однієї сторони, це звичайно, маркетинговий хід, а з іншої – чим яскравіший інструмент, тим легше його знайти в траві чи на землі, де б його не залишили.

Другий і, мабуть, ще більш значимий момент, який одразу відчувається, коли берете в руки HT-R1 GUN – це його легкість. Це найлегший садовий степлер з усіх існуючих, він майже на 100 грам легший за свого попередника. Це вкрай важливе досягнення компанії, адже на великих розсадниках степлером працюють впродовж багатьох годин на день, часто цим займаються жінки. Тому легший інструмент завжди виграє у своїх конкурентів.

Третій нюанс, який Ви можете побачити на коробці інструменту – це місце виготовлення. Це перший степлер MAX, виготовлений не в Японії, а на заводі MAX в Тайланді. Можливо, це вимушений хід, щоб трохи здешевити виробництво і не піднімати ціну на новинку (адже нова модель коштує практично стільки ж, скільки й попередня). Попри це, він мало вплинув на якість продукту, адже японці дуже прискіпливі до контролю всіх етапів виробництва і завжди прагнуть зробити все досконало.

Зупинимось на деяких технологічних відмінностях садового степлера HT-R1 GUN, порівняно з HT-B (NL):

  • Значно спрощений механізм закладання скоб у степлер. Спочатку це трохи незрозуміло і незвично, що скоби кладуться зверху, а не поміщаються у довгу шахту, але це, по-перше, значно економить час, по-друге, зменшує ризик застрягання скоб в шахті, та мінімізує ймовірність зламити пружину, яка притискає скоби.
  • Ріжуче лезо сховане, розташоване під кутом та рухається в момент зрізу. В старіших моделях, де лезо стояло прямо, траплялисяьь випадки потрапляння леза на металеву шпалеру під час підв’язки і, як наслідок, лезо ламалося чи швидко затуплювалося. В новій моделі така неприємність виключена.
  • Значно простіше і швидше вставляється смуга для підв’язки.
  • В степлері HT-R1 GUN інша система захвату смуги. Пристрій захоплює її на згині, а це значно надійніше та зменшує імовірність її вискакування.
  • Зменшена довжина важеля (гашетки), що покращує ергономічність, маневреність та зручність користування. Є можливість підв’язати у більш важкодоступних місцях.
  • Трохи менший робочий діаметр підв’язки – 45 мм проти 50 мм в попередній моделі - мабуть, вимушена жертва задля зменшення розміру степлера та збільшення його ергономіки.

Що залишилось незмінним в HT-R1 GUN після HT-B (NL):

  1. Надійність та японська якість
  2. Працює зі стандартними скобами 604C-L та 604E-L 
  3. Працює з усіма стандартними смугами для підв’язки (японськими, італійськими, корейськими, китайськими тощо)
  4. Доставляється без розхідних матеріалів, тому одночасно при купівлі варто подбати про придбання скоб та смуг.

В цілому, тапенер HT-R1 GUN справляє тільки приємні враження в роботі. Зрозуміло, щоб довести свою досконалість, йому ще треба пройти випробування часом. Але не сумнівайтеся, про це японські інженери подбали.

На нашому сайті Ви можете купити як нову, так і попередню модель японського садового степлера та усі оригінальні розхідні матеріали до нього. Якщо у Вас є питання та сумніви, наші менеджери з задоволенням нададуть допомогу та дадуть відповіді на запитання.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner