Кошик
2751 відгук
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Mantelsaat® - формула успіх

Mantelsaat® - формула успіх

Завдяки багаторічним дослідам вперше вдалося забезпечити сприятливе капсулу оболонкою, здатної накопичувати вологу. Ці «розумні» насіння сприяють збереженню ресурсів навколишнього середовища.

 

Mantelsaat® - що це таке?

Розроблена для насіннєвого матеріалу технологія Mantelsaat® - це зріла технологія, яка потребує великого досвіду, досліджень і тонкої інтуїції. Mantelsaat® є насіннєвий матеріал, покритий технічним методом оболонкою з життєво важливих і підвищуючих схожість речовин. Дана оболонка складається з тонко підібраних компонентів, як наприклад, макро- і мікроелементи. Це компоненти, які мають біологічну і мінеральне походження, безпечні для людини, тварин і навколишнього середовища. Особливо сприятливо діють на закладку молодих злакових трав і утворення кореневої системи. Оболонка захищає насіння від біологічних і абіотичних факторів впливу і, як правило, зберігається до тих пір, поки не сформується газон і не утворюється щільний травостій. Крім того, оболонка пов'язує воду, за допомогою якої зародок отримує елементи, що містяться в оболонці на ранній стадії розвитку. Вони забезпечують швидке проростання і сприяють збереженню здорового рослини.

 

Колосальна перевага при найрізноманітніших вимогах

Унікальний матеріал Mantelsaat® підтримує і покращує використання площ в екстремально складних місцях, мінімізує заходи з обробітку грунту і знижує потребу в поливі, а також сприяє контролю в застосуванні поживних речовин і зміцнювальних засобів. Через більш високу масу тисячі зернят в матеріалі Mantelsaat® - в порівнянні з непокритими насінням - можна контролювати і рівномірно висівати навіть у вітряну погоду. Більш високий вага також сприяє кращому та гарантованого контакту насіння з грунтом. Завдяки цьому можна також проводити підсіви на існуючих лугових угіддях без попередньої їх обробки, що необхідно при використанні непокритого насіння. Картину посіву можна дуже добре розрізнити і перевірити завдяки інтенсивному кольору капсули.

 

Mantelsaat® - полегшення для споживача при використанні

Поряд зі світлом, температурою і киснем вода відноситься до найважливіших факторів для появи сходів газону. При цьому вода відіграє найважливішу роль при набуханні. Без води насіння не проросло б, не розвивалися, і не було б озеленених ландшафтів. Тому при використанні Mantelsaat® з абсорбентом вода зв'язується безпосередньо з насінням і, таким чином, доставляється зародку. Абсорбуюча здатність Mantelsaat® підвищується в багато разів завдяки додатково внесеної речові, що накопичує воду та захищає пророслі насіння від зневоднення.

Цей абсорбент функціонує як губка. Після висівання волога накопичується з навколишнього середовища (опади, грунтова волога, роса) і поступово доставляється зародку. Це гарантує швидке і надійне проростання. Пов'язана вода відчутна з першим і найважливішим кроком процесу проростання - набуханням. Капсула особливо необхідна насінню в сухих умовах. Необхідність зрошення можна скоротити майже на 50%.

Непокриті посіви проростають швидше, ніж Mantelsaat®, однак після проростання виникає небезпека зневоднення і відмирання. Важливим фактором для формування красивого газону є швидке і глибоке формування кореневої системи. Ми не можемо і не хочемо змінити природу, як комплексну систему. Однак ми об'єднуємо в одну систему поживні речовини, воду і насіння для підтримки природного зростання.

Mantelsaat® з абсорбентом гарантує розвиток здорового рослини навіть в складних природних умовах при мінімальному використанні техніки.

 

Поживна оболонка - високоефективне покриття з великими можливостями 

Внесений посівний матеріал вбирає з навколишнього середовища вологу, і, увібравши абсорбент, може пов'язувати вологу. Це видно по набухання капсули зерна. Насіннєва шкірка розривається, і розвивається зародковий корінець. Молодий пагін починає зростати. З цього моменту молода рослина здатна проводити фотосинтез і поглинати з його оточення (капсули) розчинені у воді поживні речовини.

 

Насіння з сімома шарами

Додатковий поглинач води - це компонент Mantelsaat® і сумішей WASP Seed & Sorb

 

Гумінові кислоти в Mantelsaat®

Гумінові речовини виникають з продуктів розпаду рослин, їх можна виявити у всіх грунтах і водоймах. Гумінові речовини - це основні компоненти гумусу в грунті. Ще до того, як насіннєвий матеріал буде покритий життєво важливими живильними речовинами, його піддають інтенсивної обробці висококонцентрованими гуміновими кислотами. Процес впливає на майбутні рослини, які проявляються наступними ефектами:

 • стимуляція активності обміну речовин
 • активація рослинних ферментів
 • сильніше кореньоутворення
 • підвищення поглинання поживних речовин

 

Зміцнюючі засоби для рослин в Mantelsaat®

Зміцнюючі засоби для рослин - це речовини, призначені для підвищення опірності рослин. Вони відносяться до найважливіших заходів в екологічне землеробство і є природною альтернативою класичним засобам зміцнення і добрива рослин. Вони безпечні для людини, тварин і навколишнього середовища. Під час проростання звільняється і активується біологічно-активна зміцнює речовина, завдана безпосередньо на зерно. В результаті забезпечується:

 • прискорений розвиток пагонів
 • посилене кореньоутворення
 • активізація утворення хлорофілу
 • і для красивого зеленого кольору листя
 • поліпшення засвоєння поживних речовин
 • стимуляція обміну речовин і створення клітин
 • підвищена витривалість і, отже, знижена схильність до захворювань

Придбати насіння з оболонкою Mantelsaat®

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner