Кошик
2744 відгуків
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Нові революційні електросекатори FELCO Power Blade Series®

Нові революційні електросекатори FELCO Power Blade Series®

 

 

  • FELCO 802 і FELCO 802G (модель для шульги) - це швидкий та точний електросекатор, що ідеально підходить для обрізки у виноградниках та садах, вагою усього лише 750 г та максимальним діаметром зрізу до 30 мм.
  • Універсальний та ергономічний FELCO 812 із вагою 810г, який ідеально підходить для роботи у винограднику, садах та при озелененні. Він потужніший за  FELCO 802 і дозволяє легко обрізати і зрізати гілки діаметром до 35 мм.
  • Потужний і надійний FELCO 822, що ідеально підходить для важких робіт у садах, садівництві, лісовому господарстві та озелененні. Він виконувати великі потужні надрізи до 45 мм без шкоди для швидкості .

Що ж нового та революційного в новітніх моделях:

  1. Леза FELCO XPRO – виготовлені з High Speed Steel (швидкоріжуча інструментальна сталь). Вони мають нову конструкцію і гарантують чудову продуктивність  та довший термін служби лез у порівнянні з лезами, виготовленими зі звичайної сталі. 
  2. Новий переносний блок живлення Power Pack 882, який зручний, легкий і компактний. Він в два рази легше і компактніше, ніж попередня система перенесення, завдяки новому дизайну та інтелектуальному поєднанню матеріалів. Нові ергономічні плечові ремінці вписуються в спинну структуру і ідеально прилягають до тіла. Ця нова система переноски пропонує безліч позицій для більшої гнучкості та ергономічності. Комплект живлення 882 також містить зв'язок Bluetooth®, тому інструменти для обрізки тепер можна підключити до нової програми FELCO. Ця сумісна програма для смартфонів або планшетів доступна для IOS або Android, вона дозволяє відслідковувати продуктивність інструмента, налаштовувати його та може відображати дані інструментів, такі як дата наступного необхідного сервісу або стан гарантії.
  3. Новий інноваційний кабель, підключений до Power Pack 882, є гнучким для легкого маневрування і оснащений обертовим циферблатом ON / OFF, розташованим на роз'ємі інструменту. Його унікальна конструкція робить його стійким до дії води та пилу, тому може працювати в найвибагливіших умовах.

 

Стефан Копієцький, CCO FELCO: " Слухаючи та працюючи з користувачами на місцях, FELCO розробила ноу-хау, щоб розробити цілий ряд продуктів, які відповідають цим вимогливим потребам користувачів для обрізки в різних середовищах, таких як виноградарство, садівництво, ландшафтний дизайн або лісове господарство Нові леза FELCO XPRO є результатом нашої технічної експертизи та виробничих процесів, щоб запропонувати користувачам надзвичайний досвід обрізки. Впровадження підключення Bluetooth® до інструменту пропонує легку видимість стану інструменту, налаштування  та моніторинг інструментів! "


Переглянути асортимент електросекаторів Felco та ручних секаторів Фелко

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner