Кошик
2752 відгуків
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Що таке торф'яні таблетки Ellepress

Що таке торф'яні таблетки Ellepress

Торф'яна таблетка Ellepress - це спресований Елепот  - циліндричний контейнер для вирощування розсади, спеціальна паперова оболонка якого, з одного боку, досить міцна і жорстка (тому сіянці в Елепотах зовсім не обов'язково поміщати в касети або інші ємності), з іншого боку, крізь оболонку легко проникають корені після пересадки рослин на постійне місце вирощування, а через кілька місяців оболонка розкладається.

Зважаючи на свою технологічність, тобто зручність роботи з ними, і порівняно невисоку вартістю такі Елепоти дуже широко використовуються в Європі для пророщування насіння, вкорінення живців, висадки сіянців, маючи сферу застосування від кімнатного квітництва до промислового вирощування розсади. 

На відміну від Елепотів торф'яні таблетки Ellepress вимагають попередньої підготовки перед використанням: їх слід наситити водою. Поглинаючи вологу, таблетки відновлюють первісну форму циліндричного контейнера Елепот. До наповнення водою таблетка має висоту 8-10 мм, після 38 мм. 

Для рівномірного розподілу елементів живлення в контейнері і забезпечення однорідності рН рекомендовано зволожувати торф'яні таблетки поступово, протягом декількох годин, періодично додаючи невеликі кількості води.

Важливо відзначити, що оболонка торф'яних таблеток Ellepress оброблена фунгіцидом для запобігання утворення патогенів. У той же час слід пам'ятати: для захисту від захворювань необхідно уважно контролювати температуру і вологість субстрату і повітря, а також суворо дотримуватися фіто-санітарні правила.

Переглянути доступні розміри торф'яних таблеток Ellepress та ціни на них можна тут

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner