Кошик
2744 відгуків
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Італійські секатори STAFOR / Стафор

Секатори STAFOR: чудова якість за невисоку ціну – купити в інтернет-магазині Секатор.нет / Sekator.net

Відносно молода компанія STAFOR була заснована в італійському містечку Маньяго у 1975 році, та уже більше 40 років спеціалізується на виробництві засобів для обрізки. Від самого початку свого існування СТАФОР повністю контролює весь виробничий процес, тому оригінальність і якість кожного елементу брендової продукції гарантується. Успішне поєднання багаторічного досвіду виготовлення металів із сучасними передовими технологіями є основою підвищення ефективності та якості товарів цієї фірми. Більше того, асортимент продукції у STAFOR постійно збільшується і поступово вони стають усе більш впевненими гравцями на світовому ринку садово-городнього інвентарю. Секатори СТАФОР – це надійний, зручний інструмент, яким Ви залишитеся задоволеними.

ГалереяСписок

Інструмент для обрізки: що обрати від СТАФОР

Серед секаторів STAFOR – доволі великий вибір різнопланового інструменту, зокрема:

  • Секатори для квітів та плодозбірники,
  • Секатори для обрізки,
  • Багатофункціональні сікатори, що можуть використовуватися у багатьох сферах поза садівництвом.

 

Секатори для збору плодів та квітів

Ці засоби мають леза із гартованої нержавіючої сталі та центральний гвинт і сталеву гайку, якими можна регулювати затяжку лез для оптимальної роботи. Цікава пропозиція від італійського виробника – зубчасте нижнє лезо, що попереджає ковзання гілки, підтримуючи її і, тим самим, полегшуючи зріз. Руків’я секаторів також повністю сталеві, покриті поліпропиленом, що не ковзає і створює комфорт користування.

На веб-сайті Секатор.нет / Sekator.net Ви можете купити секатор цього виду:

  1. з прямими лезами, як СТАФОР 822 та 823 – 19-сантиметрові інструменти із загостреними конічними лезами різної товщини, створені для обрізки виноградних грон (діаметр зрізу до 10 см) без нанесення шкоди ягодам; модель 893, довжиною 16,5 см;
  2. обвідний секатор для обрізки дрібних пагонів – STAFOR 855, легкий та зручний.

Хороша новина для садівників, що проводять за обрізкою чимало часу – до більшості вказаних моделей у виробника наявні змінні елементи, то ж Ваш інструмент не виявиться одноразовим у випадку виходу з ладу якогось з його елементів.

 

Секатори для обрізки

Змінні леза із загартованої вуглецевої сталі, покриті ПТФЕ, центральна сталева гайка та гвинт, які можливо регулювати – основні технічні характеристики обрізочних секаторів СТАФОР. У нас можна купити секатори з різними механізмами:

  1. Обвідні, у яких частина моделей – як СТАФОР 864 INOX та 901 INOX – оснащені лезами із нержавіючої сталі, довжиною лез 75 та 85 см відповідно, та сталевими покритими неслизькими поліпропиленовими накладками ручками; інші, як STAFOR 900, 920, 924 та ін., з лезами із високоякісної вуглецевої сталі, служитимуть довгий час без додаткової заточки (у разі необхідності, втім, скористайтеся спеціальними засобами для заточування інструментів від італійської компанії, що пропонує як натуральний (980), так і штучний (СТАФОР 990) точильні камені);
  2. Секатори СТАФОР з коваделком (моделі 912, 914), окрім хороших міцних гострих лез та зручних руків’їв, оснащені відмінними прогумованими амортизаторами;
  3. Італійський тип секатора STAFOR 950 – відмінний зразок інструментів такого типу, із якісними двома ріжучими сталевими гартованими лезами та каучуковими руків’ями, що легко дасть раду із гілками до 2,5 см у розрізі. Леза в сікаторі змінні.

То ж, якщо хочете купити якісний секатор за низькою ціною – зверніть увагу на СТАФОР. Чудовий вибір, висока якість, добра ціна – у магазині компанії Секатор Плюс, де Ви отримає відмінний сервіс та професійні консультації. Ми радо допоможемо зробити правильний вибір. Гарантія якості 100%!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner