Кошик
2744 відгуків
+380 (93) 336-80-80
+380 (67) 379-00-74
Магазин товарів для садівництва

Кокосовий та торф'яний субстрати (блоки, мати, диски, таблетки)

Пропонуємо якісний кокосовий та торф'яний субстрат для вирощування рослин в горщиках, контейнерах, теплицях, для гідропоніки та мікрозелені. 
ГалереяСписок

Субстрати для рослин: види і застосування


Субстратом називають грунтову суміш, яку використовують для висадки дорослих рослин, саджанців, розсади, вкорінення живців. Дуже важливо, щоб в грунтовій суміші було дотримано певне співвідношення органічних і неорганічних речовин, що впливають на правильний розвиток, зростання і самопочуття рослинних організмів.

На сьогоднішній день широке застосування знайшли торф, кокосове волокно, керамзит, пісок і деякі будівельні матеріали, очищені від домішок. І якщо торф і кокосовий субстрат містять максимальну кількість корисних речовин і мікроелементів, то пісок, дрібний гравій, тирсу і керамзит практично не містять поживні елементи і використовуються в субстратах завдяки ряду інших корисних якостей (добре пропускають вологу і повітря). Торф і пісок використовуються для створення легких субстратів, для рослин, що віддають перевагу більш важкі грунту в грунтову суміш додають глину.


Основні види субстратів:

  1. Торф. Цей природний субстрат, що видобувається з верхових боліт, містить більшість поживних елементів, які легко засвоюються кореневою системою рослин. Ґрунтова суміш, основою якої є торф, швидко віддає корінням вологу, тому рослинам потрібні більш часті підгодівля і полив. Для розсади рекомендуємо використовувати пресовані торф'яні таблетки.
  2. Кокосові волокна і кокосовий торф. Цей легкий натуральний матеріал добре вбирає вологу і пропускає повітря, екологічно чистий та безпечний для рослин. Може використовуватися як самостійно, так і в складі з іншими компонентами. В інтернет-магазині Sekator.net ви можете придбати кокосовий субстрат в різних модифікаціях. Завдяки своїй натуральності та природному походженню, з кокосових волокон також виробляють кокосові таблетки (використовуються для розсади), кокосові диски для горщиків, кокосові мати та кокосові блоки. Невелика ціна кокосового субстрату, кокосових матів, кокосових дисків та інших виробів з кокосового волокна зумовила велику популярність серед українських садівників.
  3. Мінеральні субстрати (гравій, керамзит, вермикуліт, перліт, пісок). Використовуються як в чистому вигляді, так і в складі різних грунтових сумішей. До переваг таких грунтових сумішей можна віднести легкість, інертність, нетоксичність, міцність, вологоємність.

Субстрати, представлені на нашому сайті, виготовлені на основі різних грунтових сумішей з додаванням мікро- і макроелементів, необхідних для правильного розвитку і росту рослин.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner